Робочі наради

by hostwx

26 вересня в.о. селищного голови Георгій Єрко провів робочі наради з керівниками структурних підрозділів Бородянської селищної ради, комунальних організацій, служб, установ і старостинських округів. Під час наради заслухано стислі звіти щодо роботи за минулий тиждень та існуючих проблемних аспектів. Найбільш актуальним залишається питання відновлення житлової та соціальної інфраструктури тергромади, зруйнованої та знищеної російськими окупантами, підготовка до опалювального сезону, облаштування укриттів у закладах освіти.

Заступниця головного лікаря КНП БСР “Центр ПМСД” Ольга Килимник поінформувала щодо ходу компанії з вакцинації, підкресливши, що на стаціонарному лікуванні відсутні пацієнти з коронавірусом, за тиждень захворіло 37 чол., видужало 18, з них 2 дитини. Директор КНП БСР “Бородянська ЦРЛ” Ігор Чебишев зазначив, що лікарня натепер у резерві на випадок другої хвилі захворюваності.

На нараді начальниця відділу освіти Тетяна Кравчук доповіла про облаштування укриттів у дитсадках «Казка» та «Веселка» і відновлення робіт у школі Майданівки. Заступник селищного голови Костянтин Мороз порушив питання контролю над використанням громадянами допомоги у вигляді матеріалів для ремонту, зокрема, отриманої від іноземних донорів. У своєму виступі начальниця фінансового управління Олена Григораш акцентувала увагу на позитивних змінах у законодавстві –  повернуто надходження акцизного податку до місцевих бюджетів. Директор ЦСПР Людмила Бойко повідомила, що наразі відібрано 10 родин для участі в проєкті з ведення домашнього господарства, з них 4 багатодітні, 6 – учасників бойових дій.

Протягом другої наради в.о. селищного голови Георгій Єрко зосередив увагу присутніх на активізації всіх можливих ресурсів на допомогу громадянам, що постраждали в часи окупації Бородянщини, на забезпеченні належного проходження опалювального сезону. Директор Бородянської філії КОЦЗ Сергій Колосовський поінформував, що протягом тижня на облік поставлено 55 нових осіб, які не мають роботи, 25 чол. працевлаштовано, та подякував за результативну співпрацю в.о. селищного голови Георгію Єрку і старості Новозаліського округу  Ігорю Приходьку. Заступник селищного голови Костянтин Мороз закликав приділити увагу подіям культурного життя тергромади, анонсованим начальницею відділу культури, молоді та спорту Наталією Вишинською, більше залучати до цього молодь. 3 жовтня заплановано міні-фестиваль в холі Палацу культури імені Тараса Шевченка, де буде представлено фільми українських кіномитців, 6 жовтня – VII етнофестиваль “Дерево роду” у скороченому форматі. На засіданні керівництвом розкритиковано роботу комісії по обстеженню зруйнованих будинків 1-2 категорії, зокрема, в старостинських округах (крім Дружнянського, Загальцівського та Новозаліського), щодо чого заслухано начальника відділу містобудування та архітектури Юрія Міщенка і декілька старост.

Цього дня також відбулося засідання виконкому, на якому затверджено акти обстежень пошкоджених будинків, прийнято рішення з протоколів про адміністративні правопорушення та інш.

Читати також