Робоча зустріч з питань протипожежної безпеки закладів освіти громади

by hostwx

Робоча зустріч із питань протипожежної безпеки закладів освіти Бородянської ОТГ

4 березня селищний голова Олександр Сахарук провів робочу зустріч із питань протипожежної безпеки закладів освіти Бородянської ОТГ за участі заступника селищного голови Ольги Михальової, начальника відділу освіти громади Тетяни Кравчук, завідувача юридичного сектору Сергія Демченка, начальника Бородянського РВ ГУ ДСНС у Київській області Віктора Дарагана, помічника-консультанта народного депутата Ольги Смаглюк-Василевської Максима Петльованого та інш.

Відкриваючи обговорення, Олександр Сахарук підкреслив, що розвиток освітнього напрямку є пріоритетним для громади – у 2020 році на це з бюджету виділено 51,6 млн. грн. Водночас, усім відомо, що у підпорядкування ОТГ заклади освіти району перейшли лише у липні 2019 року. Тож накопичені в попередні роки проблеми не можна вирішити нашвидкуруч – для цього потрібен системний продуманий підхід та розробка проектно-кошторисної документації. З цією метою, зокрема, депутатами затверджено відповідний План заходів з протипожежної безпеки, який поступово буде втілюватися в життя.

Присутніми обговорено першочергові заходи, які не потребують значних фінансових ресурсів, та проведення масштабних капітальних робіт у дитсадках і школах, такі як протипожежне водопостачання, заміна електромереж, тощо.

20200304_10123720200304_10131520200304_101215

Читати також