Робоча зустріч

by hostwx

18 листопада в Бородянській селищній раді відбулась робоча зустріч з представниками малого та середнього бізнесу за участі голови Бородянської райдержадміністрації Аліни Бурдак, керуючої справами виконавчого комітету БСР Олени Блащук, начальника Бородянського ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області Олександра Омельяненка, керівників структурних підрозділів громади. Темою тривалого обговорення стало дотримання норм Постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2020 р. № 1100, зокрема, щодо встановлення в Україні так званого «карантину вихідного дня».

Як зазначила у своєму виступі Аліна Бурдак, закон однаковий для всіх і привілеїв не повинно бути ні для кого. На жаль, представники мереж «Фора» і АТБ були відсутніми на зустрічі, хоча до їхньої роботи є ряд суттєвих зауважень щодо контролю за дотриманням соціальної дистанції, створення черг на касах і т.і. Суб’єкти господарювання повинні бути відповідальними, це стосується забезпечення санітайзерами, щитками, рукавичками, термометрами і контролю за дотриманням 100-відсоткового маскового режиму як працівниками закладів торгівлі, так і відвідувачами. Контроль за цим здійснюватиметься працівниками поліції та Держпродспоживслужби у визначеному законодавством України порядку. 

За результатами зустрічі спільно узгоджено, що, на виконання постанови КМУ від 11.11.2020 р. № 1100, на торговельному майданчику в центрі Бородянки та інш. реалізація продуктів харчування з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм буде в звичному режимі, непродовольчими товарами – за продовженим графіком роботи з понеділка по п’ятницю включно. 

Читати також