Робоча нарада з керівництвом Бучанського РУ ГУ ДСНС

by hostwx
43eacdc8 30a8 45fc 9464 E84dfbcd98c9

19 вересня 2022 року в.о. голови Бородянської селищної ради Георгій Єрко провів робочу нараду з керівництвом Бучанського РУ ГУ ДСНС України у Київській області .

Під час зустрічі з рятувальниками  обговорено  ряд питань ініційованих представниками ДСНС. Серед основного: можливість виділення фінансування на реалізацію проєктів по створенні класів безпеки на базі закладів загальної середньої освіти, розташованих на території громади, організація створення та функціонування дружин юних рятувальників-пожежних при навчальних закладах, можливість виділення фінансування на покращення матеріально-технічної бази підпорядкованих підрозділів ДСНС України, а також утримання фонду захисних споруд цивільного захисту, реалізацію спільного проекту Бородянської-Макарівської територіальних громад, щодо будівництва центру безпеки громад.

За результатами наради враховано рекомендації,  як представників ДСНС, так і Бородянської селищної ради щодо обговорених питань та перспектив їх реалізації, забезпечення безпекового простору учасників освітнього процесу та  оперативного реагування на надзвичайні ситуації в межах населених пунктів Бородянської територіальної громади.

Читати також