Робоча нарада з керівниками галузі освіти

by hostwx
27 вересня у форматі круглого столу відбулась робоча нарада керівництва Бородянської тергромади з керівниками галузі освіти. В.о. селищного голови Георгій Єрко привітав директорів шкіл та дитсадків із прийдешнім Днем учителя та зазначив, що метою зустрічі є акумулювання та аналіз існуючих нагальних проблем кожного навчального закладу. Заступник селищного голови Костянтин Мороз підкреслив, що важливим є безпека дітей у закладах, тобто наявність укриттів, достатня кількість комп’ютерної техніки для онлайн-навчання, тощо. За інформацією начальниці відділу освіти Тетяни Кравчук натепер у громаді 11 шкіл та 3 філії, де навчаються 2898 учнів (417 онлайн із-за кордону), і 7 садочків мають 716 вихованців.
У ході обговорення освітянами озвучено різні ситуації у школах і дитсадках, на що суттєво вплинули руйнування та знищення будівель російськими окупантами, мародерство і грабунок комп’ютерної та іншої техніки. Серед інших питань – потреба в підвезенні дітей до шкіл у старостинських округах, встановлення систем знезалізнення на мережі водопостачання, облаштування огорож території закладів, капітального ремонту потребують мережі електро- та водопостачання і водовідведення.
Підсумовуючи доповіді й обговорення, Костянтин Мороз наголосив, що є два типа проблем освітньої галузі – застарілі й нові, причиною яких стало повномасштабне вторгнення росії. Тож за обмеженого фінансового ресурсу потрібно їх вирішувати за приоритетністю. В.о. селищного голови Георгій Єрко підкреслив, що спільним завданням є надання якісних освітянських та інших послуг, тож усі проблеми буде узагальнено і вони матимуть оптимальні виважені рішення. В цьому також важливим є взаємодія з депутатами всіх рівнів і підтримка міжнародних партнерів.

Читати також