Рішення виконавчого комітету про посилення роз’яснювальної роботи з попередження пожеж

by hostwx

86px-Lesser_Coat_of_Arms_of_Ukraine_(bw).svg

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

БОРОДЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 06 квітня 2017 року №81

Про посилення інформаційно – роз’яснювальної роботи

з попередження пожеж, необхідності проведення комплексного пожежно-профілактичного відпрацювання Бородянської селищної ради

та вжиття заходів із підготовки до проходження весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2017 року

Відповідно до листів Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області від 02.03.2017 №89, 20.03.2017 №124, 20.03.2017 №125 про посилення інформаційно – роз’яснювальної роботи з попередження пожеж та необхідності проведення комплексного пожежно-профілактичного відпрацювання Бородянської селищної ради, вжиття заходів із підготовки до проходження весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2017 року, враховуючи розпорядження селищного голови від 21.10.2016 №68-аг «Про створення добровільної пожежної дружини смт Бородянка», з метою посилення інформаційно – роз’яснювальної роботи з попередження пожеж, травмування та загибелі на них людей, обізнаності населення, знання основних аспектів безпеки та порядку дій при виникненні пожежі чи іншої надзвичайної ситуації, своєчасного вжиття комплексу організаційних і практичних заходів, направлених на забезпечення пожежної та техногенної безпеки, оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації і пожежі, підготовки до проходження весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2017 року та відповідно до підпункту 2 пункту «б» частини 1 статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Бородянської селищної ради ВИРІШИВ:

1. Інформацію Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області від 02.03.2017 №89, 20.03.2017 №124, 20.03.2017 №125 про посилення інформаційно – роз’яснювальної роботи з попередження пожеж та необхідності проведення комплексного пожежно-профілактичного відпрацювання Бородянської селищної ради, вжиття заходів із підготовки до проходження весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2017 року взяти до відому.

2. Спільно з Бородянським РВ ГУ ДСНС України у Київській області:

2.1. Розробити План комплексного пожежно-профілактичного відпрацювання житлового сектору, підприємств, установ та організацій різних форм власності, розташованих на території Бородянської селищної ради.

2.2. Провести комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання об’єктів та житлового сектору, розташованих на території смт Бородянка.

2.3. Проаналізувати стан пожежної та техногенної безпеки на об’єктах

підприємств, установ і організацій розташованих на території Бородянської селищної ради.

2.4. Організувати цілодобовий моніторинг щодо недопущення

виникнення надзвичайних ситуацій і забезпечити максимальне оперативне залучення всіх необхідних сил та засобів для ліквідації на ранніх стадіях їх виникнення.

3. Спільно із членами виконавчого комітету та працівниками селищної ради, керівниками установ, організацій, підприємств, зацікавленими структурним ланками цивільного захисту району, закладами освіти, культури, соціального захисту населення, оздоровчо-лікувальними, житлово-комунальними установами, громадським організаціями, активізувати та залучити усі можливості для проведення інформаційно-просвітницької та роз’яснювальної роботи з населенням щодо забезпечення пожежної безпеки та попередження травмування та загибелі людей під час пожеж, акцентувати увагу на пожежах та їх основних причинах, що виникають у житловому секторі, правилах поведінки в умовах надзвичайних ситуацій шляхом запровадження постійних рубрик у засобах масової інформації, зокрема друкованих, а також за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій, аудіовізуальних та інтерактивних засобів і соціальної реклами а також шляхом розміщення плакатів, листівок, буклетів, текстів застережень та звернень до населення на об’єктах з масовим перебуванням людей, у соціально-побутових, комунальних, медичних, громадських установах, закладах освіти, культури, залізничних вокзалах, громадському транспорті, поштових та банківських відділеннях, ЖЕК, ЖЕУ, ОСББ, у приміщеннях житлових та адміністративних будинків, торговельних закладах, місцях масового відпочинку громадян тощо.

4. Спільно із керівниками та відповідальними посадовими особами закладів охорони здоров’я, освіти, культури, а також керівниками установ, організацій, підприємств провести роботу, направлену на попередження та недопущення травмуванню та загибелі громадян, особливо дітей, на водних об’єктах та у свою чергу провести додаткове вивчення Правил охорони життя людей на водних об’єктах України, провести інструктажі щодо безпечного поводження та відпочинку на водоймах, провести вивчення основних аспектів із правил надання допомоги потопаючому та невідкладної долікарської допомоги, вжити ряд превентивних заходів.

5. При ускладненні оперативної обстановки, виникненні надзвичайних ситуацій, пожеж і подій негайно повідомляти диспетчерську службу 31-ДПРЧ смт. Бородянка, та вживати усіх необхідних заходів для їх ліквідації, а також забезпечувати під особисту відповідальність негайне реагування на всі випадки порушення нормального функціонування об’єктів.

6. Оновити інформаційно-консультаційні стенди з наочною протипожежної агітацією в кімнатах проведення консультацій на протипожежну тематику та інструктажів з правил пожежної безпеки у будівлі Бородянської селищної ради.

7. Членам виконавчого комітету селищної ради, депутатам селищної ради звернути особливу увагу на стан будинків, в яких проживають пристарілі, одинокі, пенсіонери, люди похилого віку, маломобільні групи населення, багатодітні сім»ї та неблагонадійні та тих, які опинились у скрутному життєвому положенні, переселенців із зони АТО.

8. КП БСР «Бородянське УЖКГ»:

8.1. провести обстеження водонапірних башт (на території КЗ БРР «Бородянська ЦРЛ» та Бородянського психо – неврологічного інтернату з геріатричним відділенням) та нанести на корпуси відповідне позначення, яке вказуватиме на місце розташування пристрою для збирання води пожежно-рятувальною технікою;

8.2. провести обстеження пожежних гідрантів та пожежних резервуарів з метою для забезпечення безперешкодного забору води пожежними автомобілями;

8.3. біля місць розташування пожежних гідрантів і водойм встановити відповідні покажчики;

8.4. житлові будинки забезпечити адресними вказівниками.

9. Довести дане рішення до відому керівників та відповідальних посадових осіб закладів охорони здоров’я, освіти, культури, а також керівників установ, організацій, підприємств, жителів смт Бородянка шляхом розміщення на інформаційному стенді Бородянської селищної ради та на офіційному сайті Бородянської селищної ради bsr.gov.ua.

Копію даного рішення направити Бородянському РВ ГУ ДСНС України у Київській області.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови питань діяльності виконавчого органу Бородянської селищної ради Науменка Д.М.

Селищний голова О.В.Сахарук

Підготовлено:

Секретар виконкому

Бородянської селищної ради О.В. Блащук

Читати також