Рятувальники та піротехніки спільно з UNICEF Ukraine провели навчання для дітей Бородянської ТГ

by hostwx
E7bfae35 C4c1 4d6f 9450 914bee8ce689

В рамкам протимінної діяльності 26 липня фахівці ДСНС Бучанського району та піротехнічний розрахунок частини піротехнічних робіт АРЗ СП ГУ ДСНС України у Київській області спільно з представниками UNICEF Ukraine, Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення, та Hope and Homes for Children провели заходи із безпеки життєдіяльності для дітей Бородянської об’єднаної територіальної громади.

Дані заходи приурочені офіційному відкриттю локації Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення – острівець розвитку та дозвілля для дітей та родин.

В зв’язку із вторгненням російських військових на території України ЮНІСЕФ працює над реалізацією ключових зобов’язань із задоволення гуманітарних потреб дітей, зокрема навчання з питань мінної небезпеки, тому співпраця з ДСНС України дотична до цієї важливої місії – вберегти життя та здоров’я кожної дитини.

Дані заходи проходили на окремих локаціях, де присутні батьки з дітьми мали змогу почерпнути певні знання та набути навичок безпеки та навчитись правильному і такому вкрай важливому алгоритму дій при виявленні вибухонебезпечних та схожих на них предметів.

Піротехніки продемонстрували макети найпоширеніших сучасних боєприпасів та вибухових пристроїв, які позалишали на Київській області, після себе російські війська. Кожен із присутніх ознайомився із небезпечною роботою піротехніка, та приміряв важкі захисті обладунки із броні. Найцікавішим для малечі було спробувати пошук замаскованих «металевих іграшок» за допомогою саперського металошукача.

 На локації UNICEF дітвора розфарбовувала замальовки на протимінну тематику та отримувала друковані кольорові листівки та брошури з протимінної безпеки.

Ми віримо, що заходи такого роду навчать дітлахів та батьків основам безпеки життєдіяльності та в майбутньому вбережуть багато життів.

Усі діти мають право виживати, процвітати та реалізовувати свій потенціал – на користь кращого світу – це основний поклик ЮНІСЕФ.

https://t.me/dsns_kyiv_region

Читати також