Рятувальники провели навчання для мешканців модульного містечка в Бородянці

by hostwx
E04ad994 7043 4b77 Bcfd 72aa7ca87bd2

З початком збройної агресії російської федерації, крім об’єктів воєнної інфраструктури, ворог здійснює свої атаки на об’єкти громадського та житлового призначення по всій території України, в результаті чого значна кількість громадян залишилась без житла. Разом із цим керівництво держави закликало центральні, місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування про всебічну підтримку громадян, зокрема шляхом розміщення тимчасових споруд для життєзабезпечення постраждалого населення та внутрішньо переміщених осіб. 

20 вересня з метою організації належного протипожежного захисту та дотримання протипожежних вимог будівельних норм та правил під час експлуатації тимчасових споруд для життєзабезпечення постраждалого населення та внутрішньо переміщених осіб, інспекторським складом Бучанського РУ ГУ ДСНС України у Київській області організувано проведення навчання з питань запобігання надзвичайних ситуацій для працюючого персоналу та жителів модульного містечка для тимчасового проживання вимушено-переселених осіб в  смт Бородянка.

Рятувальники ДСНС довели до відома проживаючих громадян та комендатури закладу основні вимоги дотримання  та виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту та правильний алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних та схожих на них предметів. Також провели відповідні інструктажі з правил пожежної безпеки у побуті, та про заборону спалювання сухої рослинності та після жнивних залишків.

Адміністрації модульного містечка передали друковані інформаційні пам’ятки та плакати для розміщення на куточках пожежної безпеки та цивільного захисту, щоб громадяни мали змогу додатково ознайомлюватись з основними небезпеками та знали порядок дій при будь-якій екстремальній ситуації.


Читати також