Рятувальники посилюють профорієнтаційну роботу щодо відбору абітурієнтів

by hostwx

16 лютого інспекторським складом Бучанського РУ ГУ ДСНС України у Київській області проведено профорієнтаційну роботу із учнями випускних класів Бородянського СЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 щодо вступу на навчання у вищі навчальні Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Представники ДСНС закликали бажаючих присвятити своє життя рятувальній справі, приходити на допомогу першими у любих екстремальних ситуаціях, вміти викликати у людських серцях почуття захищеності від надзвичайних ситуацій та стабільності у завтрашньому дні та поповнити лави мужніх, рішучих та самовідданих людей, адже девіз Держаної служби України з надзвичайних ситуацій – «Запобігти, Врятувати, Допомогти!». Для більш інформаційного сприяння було трансльовано відеопрезентацію з профорієнтаційного спрямування.

Рятувальники додатково навчили дітей правилам безпеки життєдіяльності, як під час навчального процесу, так і у побуті, роз’яснили правила при знаходженні вибухонебезпечних та схожих на них предметів, про небезпеку перебування на кризі.

Можливість стати рятувальником та свідомий вибір стане запорукою безпеки життєдіяльності жителів Київщини, забезпечення надійного протипожежного захисту та національної безпеки.

Читати також