Разом до спільної мети

by hostwx

Разом до спільної мети 

image1

Бородянська селищна рада повідомляє, що в громаді триває процес розробки Стратегії розвитку Бородянської об’єднаної територіальної громади на період до 2025 року.

В рамках зазначеного процесу було проведено соціальне дослідження, а саме – опитування населення та суб’єктів підприємницької діяльності щодо соціально-економічного та культурного стану громади. 

З результатами проведених опитувань ви можете ознайомитись за посиланнями:

Опитування населення: https://docs.google.com/presentation/d/1RJ_DoJVrTkqfp-UVbRMxn5-9cM2RERyOa79ZhZDEslk/edit?usp=sharing

Опитування бізнесу: https://docs.google.com/presentation/d/1yWaegfreccFPN2a7u-qD35YsNEyTkX8Ijr1JaCTrQ4A/edit?usp=sharing

Проаналізувавши результати даних опитувань було сформовано дві моделі майбутнього розвитку громади, які були запропоновані для обговорення громади.

З результатами проведеного опитування ви можете ознайомитись за посиланнями: https://docs.google.com/presentation/d/1kjmWTyAj9ogOhmlJfwM1tXIBpDiMVwzElAVUtVyDAlA/edit?usp=sharing

Паралельно був сформований SWOT-аналіз Бородянської ОТГ: ідентифікація загальних проблем і конкурентних переваг громади (аналіз сильних та слабких сторін, а також можливостей і загроз).

З матрицею SWOT-аналізу можна ознайомитись за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1I6fjpCXjSjtRA39TK7oVUZYCs5tZNG2_VBXvS9AJjQ4/edit?usp=sharing.

Читати також