ProZorro Market є незамінним інструментом для держави та бізнесу

by hostwx

11 січня відбулося онлайн-інтерв’ю з розробниками інтернет-магазину Prozorro Market та представниками держзамовників, які закуповують товари широкого вжитку на суму до 200 000,00 грн. Начальника відділу з питань публічних закупівель Бородянської селищної рада Юлію Титенко було обрано як приклад замовника, що  часто використовує всі можливості та нові функції Prozorro, а саме інтернет-магазин Prozorro Market.

Для державних замовників ProZorro Market – це вигідна альтернатива проведення закупівель широкого вжитку, вартість яких сягає до 200 тис. грн. Також закупівельники можуть через сайт Prozorro Market закупати медичні товари,  комп’ютерну техніку, пальне, продовольчі товари та ще багато іншого. Електронний каталог Prozorro Market  економить  дорогоцінний час для підготовки вимог до закупівель і скорочує його для їхнього проведення. Закупівля у системі Prozorro через електронний каталог є узаконеним варіантом для допорогових закупівель.

Ця онлайн-зустріч була організована з метою дослідження роботи, функціоналу інтернет-магазину та обговорення конкретних випадків закупівель, питань, проблем, недоліків, які виникають у практиці замовників. Як результат обговорено переваги та перспективи подальшого удосконалення інтернет-магазину Prozorro Market, надано додаткові консультації з використання повного функціоналу.

За 2021 рік із використанням Prozorro Market відділом публічних закупівель  Бородянської селищної ради було сформовано 35 закупівель, з яких 23 завершено та підписано договори з постачальниками.

Читати також