Проведено наради з гумштабом та апаратом БСР

by hostwx
F888ecaa 4f9f 43a3 9e39 959fb26a7c9b

Робочий тиждень в Бородянській селищній раді традиційно стартував з аналізу актуальних питань, які потребують оперативного вирішення та планування роботи на найближчі кілька днів.

Нагадаємо, що робочі наради в.о. голови селищної ради Георгія Єрка з Гуманітарним штабом відбуваються двічі на тиждень щопонеділка та щочетверга, а з апаратом БСР – щопонеділка. 

Сьогодні з Гуманітарним штабом опрацьовані наступні питання:

– щодо забезпечення паливом транспорту та спецтехніки критичної інфраструктури і комунальних служб;

– щодо співпраці з ЮНІСЕФ;

– щодо відновлення  садочка і школи в селі Загальці в рамках 

Меморандому, який днями підписали Київська обласна військова адміністрація  з представниками Угорщини;

– щодо налагодження співробітництва з організацією Save the Children, яка надає допомогу  дітям.

Планується, що від Благодійного фонду «СОС Дитяче Містечко – Україна» освіта Бородянщини отримає матеріали для роботи шкіл. 

Ведеться підготовка до наради з питань відбудови закладів освіти територіальної громади  з головою Комітету ВР з освіти Сергієм Бабаком та заступником голови КОВА Жанною Осипенко. Триває формування комісії з моніторингу стану теплових систем у навчальних закладах Бородянської ТГ.

Бородянський Центр СПР у постійній співпраці з Міністерством у справах ветеранів України працює над можливістю відбудови приміщення Центру. У результаті роботи на 24.06 запланована зустріч з потенційним інвестором.

Під час наради з працівниками апарату БСР очільник громади Георгій Єрко надав ряд доручень та заслухав виконавські звіти за минулі дні.

Також Георгій Єрко озвучив про отримання продуктової гуманітарної допомоги у вигляді вершкового масла, яка буде доправлена на старостати та по місцю розподілена малозабезпеченим родинам. Також він повідомив, що кожен старостат Бородянської ТГ отримає по 100 саджанців плодово-ягідних дерев, які роздадуть мешканцям через представників вуличних комітетів. Крім того, Георгій Єрко надав доручення перевірити списки адресної допомоги у малопошкоджених старостатах.

Читати також