Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту внесення проекту детального плану території земельної ділянки площею 1,1000 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що розташована за адресою: вул. Привокзальна, 1/1, смт. Бородянка, Бородянського району Київської області.

by hostwx

Повідомлення про оприлюднення заяви
про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки
проекту внесення проекту детального плану території земельної ділянки площею 1,1000 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що розташована за адресою: вул. Привокзальна, 1/1, смт. Бородянка, Бородянського району Київської області.

Детальний план території земельної ділянки площею 1,1000 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що розташована за адресою: вул. Привокзальна, 1/1, смт. Бородянка, Бородянського району Київської області розробляється з метою будівництва газонаповнювальної станції та:

– визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації земельної ділянки;

– визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно гігієнічними нормами;

– визначення містобудівних умов та обмежень;

– забезпечення комплексності забудови території;

– організації транспортного і пішохідного руху, розміщення місць паркування транспортних засобів;

– охорони та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки; комплексного благоустрою та озеленення;

– використання підземного простору тощо.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Бородянська селищна рада Бородянського району Київської області

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 10-го липня 2020 року і триває до 24-го липня 2020 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

Проведення громадських слухань щодо заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території земельної ділянки площею 1,1000 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що розташована за адресою: вул. Привокзальна, 1/1, смт. Бородянка, Бородянського району Київської області не здійснюється.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території земельної ділянки площею 1,1000 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що розташована за адресою: вул. Привокзальна, 1/1, смт. Бородянка, Бородянського району Київської області:

Ознайомитись із Заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території земельної ділянки площею 1,1000 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що розташована по вул. Привокзальна, 1/1, смт. Бородянка, Бородянського району Київської області за адресою: 07801, смт. Бородянка, вул. Центральна, 230 приймальня, з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 17.00.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території земельної ділянки площею 1,1000 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що розташована по вул. Привокзальна, 1/1, смт. Бородянка, Бородянського району Київської області також розміщена на сайті bsr.gov.ua.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Бородянська селищна рада Бородянського району Київської області.

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 07801, смт. Бородянка, вул. Центральна, 230.

Електронна адреса: [email protected].

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 10.07.2020 р. по 24.07.2020 р.

  1. необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.


 

 

Читати також