Про продовження строку подання пропозицій громадськості до проекту детального плану території розміщення складу нафтопродуктів та скрапленого вуглеводного газу по вул. Індустріальна та Заводська

by hostwx

УКРАЇНА

БОРОДЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 03.11.2016                                                                   №76-аг

смт Бородянка

Про продовження строку подання пропозицій громадськості до проекту детального плану території розміщення складу нафтопродуктів та скрапленого вуглеводного газу по вул. Індустріальна та Заводська   в смт Бородянка Київської області

obgovorennya

Відповідно до  ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону  України  “Про  регулювання містобудівної діяльності”, Порядку   проведення   громадських   слухань  щодо врахування громадських  інтересів  під  час  розроблення  проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555,  та з метою врахування громадських інтересів під час  розроблення проектів    містобудівної   документації   на   місцевому   рівні:

  1. Продовжити до 12 листопада 2016 року строк подання пропозицій громадськості до проекту детального плану території розміщення складу нафтопродуктів та скрапленого вуглеводного газу по вул. Індустріальна та Заводська в смт Бородянка Київської області.
  1. Провести 12 листопада 2016 року о 11.00 в малому залі засідань Палацу культури ім. Т.Г.Шевченка громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – детального плану території розміщення складу нафтопродуктів та скрапленого вуглеводного газу по вул. Індустріальна та Заводська  в смт Бородянка Київської області.
  1. Доручити депутатам Бородянської селищної ради Рошаку А.М. та Дмитренку П.Б., як представникам інтересів виборців   своїх   виборчих    округів,  вивчити громадську думку виборців щодо  розміщення складу нафтопродуктів і скрапленого вуглеводного газу по вул. Індустріальна та Заводська  в смт Бородянка Київської області та проінформувати Бородянську селищну раду про проведену роботу в термін до 12.11.2016 року.
  1. Інформацію про продовження строку подання пропозицій громадськості до проекту детального плану території розміщення складу нафтопродуктів та скрапленого вуглеводного газу по вул. Індустріальна та Заводська   в смт Бородянка Київської області довести до відому жителів                       смт Бородянка шляхом розміщення цього розпорядження на інформаційному стенді Бородянської селищної ради та на офіційному сайті Бородянської селищної ради bsr.gov.ua.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Селищний голова                                                     О.В.Сахарук

Читати також