Про посилення інформаційно – роз’яснювальної роботи з попередження пожеж, необхідності проведення комплексного пожежно-профілактичного відпрацювання Бородянської селищної ради

by hostwx

86px-Lesser_Coat_of_Arms_of_Ukraine_(bw).svg

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

БОРОДЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Від 06 лютого  2018 року                                                               №21  

Про посилення інформаційно – роз’яснювальної роботи

з попередження пожеж,  необхідності проведення комплексного пожежно-профілактичного відпрацювання Бородянської селищної ради

 

Відповідно до листів  Бородянського РВ ГУ ДСНС України  у Київській області від 24.01.2018 №40, 41 про посилення інформаційно – роз’яснювальної роботи з попередження пожеж та необхідності проведення комплексного пожежно-профілактичного відпрацювання Бородянської селищної ради, враховуючи розпорядження селищного голови від 21.10.2016  №68-аг «Про створення добровільної пожежної дружини смт Бородянка», з метою посилення інформаційно – роз’яснювальної роботи з попередження пожеж, травмування та загибелі на них людей, обізнаності населення, знання основних аспектів безпеки та порядку дій при виникненні пожежі чи іншої надзвичайної ситуації, своєчасного вжиття комплексу організаційних і практичних заходів, направлених на забезпечення пожежної та техногенної безпеки, оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації і пожежі та відповідно до підпункту 2 пункту «б» частини 1 статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Бородянської селищної ради ВИРІШИВ:

 

  1. Інформацію Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області, викладену в листах від 24.01.2018 №40, №41  про посилення інформаційно – роз’яснювальної роботи з попередження пожеж та необхідності проведення комплексного пожежно-профілактичного відпрацювання Бородянської селищної ради взяти до відому.
  2. Спільно з Бородянським РВ ГУ ДСНС України у Київській області:

2.1. Провести комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання об’єктів та житлового сектору,  розташованих на території смт Бородянка.

2.2. Проаналізувати стан пожежної та техногенної безпеки на об’єктах

підприємств, установ і організацій розташованих на території Бородянської селищної ради.

2.3. Організувати цілодобовий моніторинг щодо недопущення

виникнення надзвичайних ситуацій і забезпечити максимальне оперативне залучення всіх необхідних сил та засобів для ліквідації на ранніх стадіях їх виникнення.

  1. Спільно із членами виконавчого комітету та працівниками селищної ради, керівниками установ, організацій, підприємств, зацікавленими структурним ланками цивільного захисту району, закладами освіти, культури, соціального захисту населення, оздоровчо-лікувальними, житлово-комунальними установами, громадським організаціями, активізувати та залучити усі можливості для проведення інформаційно-просвітницької та роз’яснювальної роботи з населенням щодо забезпечення пожежної безпеки та попередження травмування та загибелі людей під час пожеж, акцентувати увагу на пожежах та їх основних причинах, що виникають у житловому секторі, правилах поведінки в умовах надзвичайних ситуацій шляхом запровадження постійних рубрик у засобах масової інформації, зокрема друкованих, а також за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій, аудіовізуальних та інтерактивних засобів і соціальної реклами а також шляхом розміщення плакатів, листівок, буклетів, текстів застережень та звернень до населення на об’єктах з масовим перебуванням людей, у соціально-побутових, комунальних, медичних, громадських установах, закладах освіти, культури, залізничних вокзалах, громадському транспорті, поштових та банківських відділеннях, ЖЕК, ЖЕУ, ОСББ, у приміщеннях житлових та адміністративних будинків, торговельних закладах, місцях масового відпочинку громадян тощо.
  2. Спільно із керівниками та відповідальними посадовими особами закладів охорони здоров’я, освіти, культури, а також керівниками установ, організацій, підприємств провести роботу, направлену на попередження та недопущення травмуванню та загибелі громадян, особливо дітей, на водних об’єктах та у свою чергу провести додаткове вивчення Правил охорони життя людей на водних об’єктах України, провести інструктажі щодо безпечного поводження та відпочинку на водоймах, провести вивчення основних аспектів із правил надання допомоги потопаючому та невідкладної долікарської допомоги, вжити ряд превентивних заходів.
  3. При ускладненні оперативної обстановки, виникненні надзвичайних ситуацій, пожеж і подій негайно повідомляти диспетчерську службу                           31-ДПРЧ смт. Бородянка, та вживати усіх необхідних заходів для їх ліквідації, а також забезпечувати під особисту відповідальність негайне реагування на всі випадки порушення нормального функціонування об’єктів.
  4. Оновити інформаційно-консультаційні стенди з наочною протипожежної агітацією в кімнатах проведення консультацій на протипожежну тематику та інструктажів з правил пожежної безпеки у будівлі Бородянської селищної ради.
  5. Членам виконавчого комітету селищної ради, депутатам селищної ради звернути особливу увагу на стан будинків, в яких проживають пристарілі, одинокі, пенсіонери, люди похилого віку, маломобільні групи населення, багатодітні сім»ї та неблагонадійні та тих, які опинились у скрутному життєвому положенні, переселенців із зони АТО.
  1. Довести дане рішення до відому керівників та відповідальних посадових осіб закладів охорони здоров’я, освіти, культури, а також керівників установ, організацій, підприємств, жителів смт Бородянка шляхом розміщення на інформаційному стенді Бородянської селищної ради та на офіційному сайті Бородянської селищної ради bsr.gov.ua.

Копію даного рішення направити Бородянському РВ ГУ ДСНС України  у Київській області.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови питань діяльності виконавчого органу Бородянської селищної ради Науменка Д.М.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                            О.В.Сахарук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читати також