Про погодження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади смт. Бородянка, які підлягають приватизації, шляхом продажу на аукціоні у 2017 році

by hostwx

86px-Lesser_Coat_of_Arms_of_Ukraine_(bw).svg

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

БОРОДЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 12 січня 2017 року №10

Про погодження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади смт. Бородянка, які підлягають приватизації, шляхом продажу на аукціоні у 2017 році

Відповідно до ст. 40, ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, враховуючи рішення вісімнадцятої сесії сьомого скликання Бородянської селищної ради від 23 грудня 2016 року № 404-18-VІІ «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади смт. Бородянка, які підлягають приватизації шляхом, продажу на аукціоні у 2017 році» та з метою ефективного використання майна, виконавчий комітет Бородянської селищної ради ВИРІШИВ:

1. Погодити перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади смт. Бородянка, які підлягають приватизації у 2017 році шляхом продажу на аукціоні, згідно з додатком, що додається.

2. Виконавчому органу ради зазначений перелік оприлюднити в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті селищної ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого органу Бородянської селищної ради Науменка Д.М.

Селищний голова О.В.Сахарук

Додаток

до рішення виконкому Бородянської селищної ради

№10 від 12.01.2017

ПЕРЕЛІК

об’єктів комунальної власності територіальної громади смт. Бородянка,

які підлягають приватизації у 2017 році шляхом продажу на аукціоні

Об’єкт

Місцезнаходження

1.

Нежитлове приміщення, ліфтова

вул. Паркова, 4, нежитлове приміщення № 1-1

Секретар виконкому О.В.Блащук

Читати також