Позачергова 32 сесія Бородянської селищної ради VІІ скликання

by hostwx

11 листопада була скликана позачергова 32 сесія Бородянської селищної ради сьомого скликання. Однак засідання цього дня не відбулось, оскільки в наявності не було кворуму депутатів.

Селищний голова Олександр Сахарук подякував тим восьми депутатам, що були присутніми в залі, за їхню громадянську активність та відповідальність. Сесія мала розглянути декілька ключових питань, таких як подальше надання соціальних послуг жителям у зв’язку з реформуванням району, створення фінансового управління об’єднаної територіальної громади (від цього залежить можливість здійснення усіх платежів із бюджету селищної ради, в тому числі, оплата енергоносіїв, харчування дітей, виплата заробітної плати фахівцям бюджетної сфери), функціонування Палацу культури, інших закладів культури та бібліотек громади, прийняття у власність ОТГ комунального майна районної ради, тощо. 

У своєму виступі Олександр Сахарук підкреслив, що на чільному місці для всіх повинна бути людина, а народні обранці у своїй діяльності мають керуватися не політичними уподобаннями і амбіціями, а нагальними вимогами часу та загальнодержавною ситуацією. 

Тому питання порядку денного цієї сесії, а саме

  • Про утворення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Бородянської  селищної ради».
  • Про утворення фінансового управління Бородянської селищної ради, затвердження Положення про фінансове управління Бородянської селищної ради.
  • Про затвердження структури відділу культури, молоді та спорту Бородянської селищної ради.
  • Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №1196-18-VII від 20.12.2019 року «Про місцевий бюджет Бородянської селищної ради на 2020 рік». 
  • Про прийняття безоплатно із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району Київської області у комунальну власність Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади об’єктів нерухомого майна 

натепер залишаються невирішеними, а людські долі – в руках народних обранців…

Читати також