Позачергова 28 сесія Бородянської селищної ради VII скликання

by hostwx

20 серпня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання позачергової 28 сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання. Відкриваючи сесію, очільник громади зазначив, що її проведення обумовлене нагальністю питань порядку денного для мешканців ОТГ. Депутатом ради, директором КП БСР «Бородянкатепловодопостачання» Віктором Труханом було додатково внесено до порядку денного питання про затвердження актів на списання основних засобів.

Першим на засіданні виступив директор КНП БРР «Бородянська ЦРЛ», член виконкому Ігор Чебишев, який подякував за потужну підтримку, надану під час карантину, завдяки якій придбано апаратуру преміум-класу, та поінформував присутніх щодо ситуації з реформуванням вторинної ланки медицини району. Оскільки на тлі створення нових укрупнених районів натепер на державному рівні не вирішено підпорядкування районних лікарень, то вже зараз потрібно розробити відповідні програми, аби всі ОТГ – Бородянська, Немішаївська і Пісківська могли співфінансувати немедичні функції в ЦРЛ, такі як харчування, прання, прибирання, а також соціальні стимули для підтримки нових фахівців. Підсумовуючи його виступ та відповіді на запитання депутатів, селищний голова Олександр Сахарук запропонував зробити у громаді 2021 рік роком медицини і покроково вирішувати накопичені проблеми цієї галузі.

Завідувач сектору місцевого розвитку Юлія Самсонова представила на сесії два звіти – про виконання Програми соціально-економічного розвитку та про хід виконання Плану заходів із реалізації Стратегії розвитку Бородянської селищної ОТГ за І півріччя. Начальник відділу фінансів Олена Григораш внесла на розгляд депутатів ряд змін та доповнень до рішень попередніх сесій, змін до штатних розписів та програм, а також звіт про виконання бюджету за І півріччя 2020 року. На сесії також внесено зміни до Оптимізованої схеми перспективного розвитку системи теплопостачання смт Бородянка та затверджено акти на списання основних засобів КП БСР «Бородянкатепловодопостачання».

На завершення сесії селищний голова Олександр Сахарук запросив присутніх на урочистості до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, які відбудуться 23 серпня о 10 год. на площі імені Тараса Шевченка в Бородянці. Засідання наступної чергової сесії заплановано на 3 вересня.

Читати також