Позачергова 23 сесія Бородянської селищної ради VІІ скликання

by hostwx

Засідання позачергової 23 сесії Бородянської селищної ради VІІ скликання

7 квітня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання позачергової 23 сесії Бородянської селищної ради VII скликання. Участь у сесії також узяв обласний депутат Київської обласної ради Сергій Федорченко

До порядку денного окрім анонсованих шести питань депутатом Віктором Труханом додатково було внесено питання щодо змін у статуті КП БСР «Бородянкатепловодопостачання» та депутатом Тетяною Вишняк – щодо проведення врізки та забезпечення наповнення водою магістрального водопроводу по вул. Семашка в смт Бородянка.

Начальник відділу фінансів Олена Григораш стисло доповіла щодо змін у бюджеті громади на 2020 рік – запропоновано виділити кошти на придбання захисних костюмів медичним працівникам Бородянського  Центру ПМСД та Бородянської ЦРЛ, на роботи з дезінфекції житлового сектору, на ліквідацію наслідків пожеж в екосистемах, тощо. 

В ході засідання депутатами затверджено структуру Бородянського початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу (дитяча школа мистецтв), комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» та відділу освіти ОТГ. 

Для розгляду питання щодо реформування адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Київської області Олександр Сахарук зачитав звернення депутатів із пропозицією врахувати законодавчі підґрунтя та міжнародні рекомендації і запропонувати Кабінету міністрів України обрати смт Бородянка центром майбутнього укрупненого району, до складу якого входитимуть громади колишніх Ірпінського, Гостомельського, Бучанського, Вишгородського, Боярського, Іванківського, Поліського та Бородянського регіонів. 

У подальшому депутатами громади затверджено зміни до статуту КП БСР «Бородянкатепловодопостачання», які обґрунтовано виклав директор цього підприємства Віктор Трухан, та надано дозвіл провести врізку і забезпечити наповнення водою магістрального водопроводу по вул. Семашка.

У «Різному» очільник громади Олександр Сахарук подякував за  сумлінну роботу медикам та працівникам комунальної сфери під час карантину. Ним також відзначено самовіддану працю пожежників протягом тижня, коли сталося багато небезпечних підпалів, у т.ч. в районі АЗС. Він також щиро подякував депутату громади Людмилі Бойко за акумулювання волонтерської підтримки незахищеним верствам населення. У своєму виступі вона поінформувала щодо розміру наданої підприємствами та підприємцями громади допомоги – надійшло 60 тис. грн. безготівкових та 15 тисяч грн. готівкових благодійних внесків, окрім допомоги продуктами, речами, іграшками, засобами дезінфекції і т.і. Рядом депутатів та благодійників це зроблено не публічно, проте результативно і вагомо. 

Чергова сесія має відбутися 30 квітня.

Читати також