Повідомлення
про оприлюднення проєкту регуляторного акта
Проєкт рішення Бородянської селищної ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення смт Бородянка». Розробник – Комунальне підприємство Бородянської селищної ради «Бородянкатеплопостачання».
Повний текст проєкту рішення та аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Бородянської селищної ради –https://bsr2.testht.com, в розділі «Регуляторні акти».
Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акта становить 30 днів з дня оприлюднення даного проєкту та аналізу його регуляторного впливу.
Пропозиції та зауваження просимо надавати в письмовій формі електронною поштою за адресою: [email protected], [email protected]