ПОВІДОМЛЕННЯ

by hostwx

Повідомлення щодо оприлюднення проєкту містобудівної документації «Генеральний план населеного пункту смт Бородянка Бучанського району Київської області» про початок процедури громадських обговорень та розгляду і врахування пропозицій громадськості.

Бородянська селищна рада проводить громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації «Генеральний план населеного пункту смт Бородянка Бучанського району Київської області».

Замовником генерального плану є Бородянська селищна рада Бучанського району Київської області. Розробник–ТОВ «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ». Підставою для розроблення є рішення Бородянської селищної ради Бучанського району Київської області від 27.05.2021 р. № 1138-08-VIII.

Ознайомитись з матеріалами проєкту можливо у приміщенні Бородянського академічного ліцею за адресою – 07801, смт Бородянка, вул. Паркова, 5 та на офіційному сайті (https://bsr.gov.ua/).

Пропозиції до містобудівної документації приймаються у письмовому вигляді з 30.09.2022 року на вищезазначену адресу. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Громадські обговорення завершуються 29.10.2022 року.

Відповідальна особа –начальник відділу містобудування та архітектури Міщенко Ю. М.

З метою дотримання процедури проведення громадських обговорень заплановано прилюдну презентацію матеріалів та громадські слухання генерального плану за участі замовника та розробника у приміщенні Бородянського академічного ліцею за адресою – смт Бородянка, вул. Паркова, 5, 25.10.2022 року о 16:00 годині.

https://drive.google.com/file/d/1ZCMeizmEixVJuGaNPCuJPiEb-2l1sZX7/view?usp=drive_web

 

 

 

 

Читати також