Порядок денний сьомої сесії сьомого скликання

by hostwx

До відому депутатів Бородянської селищної ради! 

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликається сьома сесія Бородянської селищної ради сьомого скликання. Сесія відбудеться 28 квітня 2016 року о 14.30 в сесійній залі Бородянської селищної ради.

800px-PRAPOR_BORODYNKA.2

Порядок денний

сьомої сесії Бородянської селищної ради VІІ скликання

від 28 квітня 2016 року

смт Бородянка                                                                                                                                                                                                                                                                                          вул. Центральна, 230

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету селища за І квартал 2016 року.                                           
 2. Про внесення змін до рішення третьої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання «Про селищний бюджет на 2016 рік» від 24 грудня 2015 року.
 3. Про списання основних засобів, які перебувають на балансі КП БСР «Бородянське УЖКГ» в зв’язку з непридатністю подальшого використання за цільовим призначенням
 4. Про приймання на баланс Бородянської селищної ради та передачу з балансу Бородянської селищної ради на баланс КО БСР «Регіон-Бородянка» основних засобів Бородянської селищної ради (електричного лічильника ЖК 2301 АП2В №1104044 по вул. Шевченка, смт. Бородянка).

Доповідає: Хорощак Г.П., голова постійної комісії з питань бюджету і фінансів

 1. Про затвердження Детального плану території для розміщення храму Київської єпархії УПЦ на честь Святителя Луки Войно-Ясинецького та допоміжної будівлі на земельній ділянці площею 0,06 га, розташованої по вул. Семашко, 3-б в селищі Бородянка Бородянського району Київської області.
 2. Про розгляд листа відділу освіти Бородянської райдержадміністрації щодо продовження терміну дії договору оренди комунального майна від 01.02.2012 року №16 по вул.. Новій, 1а в смт. Бородянка до 01.09.2016 року.
 3. Про направлення селищного голови Сахарука Олександра Васильовича на навчання до Національної академії державного управління при Президентові України.
 4. Про преміювання селищного голови Сахарука Олександра Васильовича за квітень 2016 року.
 5. Про внесення змін та доповнень до  п. 2  рішення сорок третьої сесії шостого скликання Бородянської селищної ради від 30 вересня 2014 року  № 920-43-УІ

Доповідає: Сахарук О.В., селищний голова

 1. Про результати роботи Спеціалізованої Комісії для управління Комунальними підприємствами, організаціями, установами виконавчого комітету Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області у квітні 2016 року.

Доповідає: Науменко Д.М., заступник селищного голови, голова Спеціалізованої Комісії для управління Комунальними підприємствами, організаціями, установами виконавчого комітету Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

 1. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища міського типу Бородянка на 2016 рік.
 2. Про розгляд заяви фізичної-особи-підприємця Теліуза Станіслава Володимировича про погодження режиму роботи нічного клубу «Кокос» по вул. Паркова, 1-а в смт. Бородянка.
 3. Про затвердження Детального плану території для встановлення тимчасової споруди для проведення підприємницької діяльності на власній земельній ділянці площею 0,02 га, розташованої по вул. Парковій, 1-в в селищі Бородянка Бородянського району Київської області.
 4. Про розгляд листа фізичної-особи-підприємця Павленко Анни Вікторівни про внесення доповнення до додатку рішення вісімнадцятої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання №409-18-VІ від 13.09.2012 року «Про затвердження Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для впровадження підприємницької діяльності на території смт. Бородянка» а саме: включення до переліку місць території під існуючою тимчасовою спорудою з продажу будівельних матеріалів по провул. Вокзальний, 14 в смт. Бородянка.
 5. Про розгляд листа КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» щодо затвердження Оптимізованої схеми перспективного розвитку системи теплопостачання смт. Бородянка Київської області.

Доповідає: Марченко Н.В., голова постійної комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку.

 1. Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Каташинського Олександра Васильовича про надання дозволу на продаж земельної ділянки площею 0,2070 га по провулку Банному, 2-а в смт. Бородянка.
 2. Про розгляд листа гр. Науменка Миколи Васильовича про заміну сторони в Договорі оренди землі від 26 жовтня 2007 року, укладеного між Бородянською райдержадміністрацією та гр. Науменком Миколою Васильовичем.
 3. Про розгляд листа Приватного підприємства «Титанелектро» про заміну сторони в Договорі оренди землі від 20.05.2008 року, укладеного між Бородянською райдержадміністрацією та Приватним підприємством «Титанелектро».
 4. Про розгляд листа фізичної особи-підприємця Снігур Наталії Володимирівни про заміну сторони в Договорі оренди земельної ділянки від 05.11.2009 року, укладеного між Бородянською райдержадміністрацією та ФОП Снігур Н.В.
 5. Про розгляд листа Приватного сільськогосподарського підприємства «Колос» про заміну сторони в Договорі оренди земельної ділянки від 29.12.2009 року, укладеного між Бородянською райдержадміністрацією та ПСП «Колос» .
 6. Про розгляд заяви гр. Кравчука Анатолія Олександровича про заміну сторони в Договорі оренди землі №207/15 від 07.08.2015 року, укладеного між Бородянською селищною радою та Агропромислово-торгівельною фірмою «ЗДВИЖ» у формі товариства з обмеженою відповідальністю в зв’язку із купівлею об’єкта нерухомості (гаража) №3 по вул. Центральна, 361 в смт. Бородянка.
 7. Про розгляд листа Товариства з обмеженою відповідальністю «Спеціалізований футбольний клуб «БОРЕКС»» про внесення змін до рішення п’ятдесят четвертої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання №2072-54-VІ від 03.09.2015 року «Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Спеціалізований футбольний клуб «БОРЕКС»» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,1732 га в оренду для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту по вул. Жиліна, 1 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради» в частині уточнення площі земельної ділянки.

Доповідає: Камінський О.М., голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

23/1. Про розгляд  клопотання фізичної особи-підприємця Шеремета Максима Івановича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ковшуну  Олександру Григоровичу, загальною площею 0,5198 га, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» по вул. Індустріальна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

23/2. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремета Максима Івановича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Слухаю Сергію Павловичу загальною площею 0,0021 га для будівництва індивідуальних гаражів в смт. Бородянка по вул.Центральна, 310, гараж №2 на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

23/3. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремета Максима Івановича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ширяєвій Любові Петрівні, загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів в смт. Бородянка по вул. Лугова, 2-а, гараж №16 на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

23/4. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремета Максима Івановича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Точиліну Станіславу Анатолійовичу загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів в смт. Бородянка по вул. Лугова, 2-а, гараж №18 на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

23/5.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Івахненку Олексію Валентиновичу загальною площею 0,1800 га, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» по вул.. Будівельників, 89-а в смт Бородянка, Бородянського району, Київської області.

23/6.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ігнатовському Анатолію Йосиповичу загальною площею 0,0283 га для ведення особистого селянського господарства в смт. Бородянка по вул. Травнева на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

 1. Розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

24/1. Розгляд заяви гр. Галової Наталії Юріївни, яка проживає по вул. Паркова, 1 кв. 65 в смт. Бородянка, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуального гаража на території гаражного кооперативу «Лада Плюс» по вул. Набережна, гараж №49 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

24/2. Розгляд заяви гр. Ігнатенко Ольги Степанівни, яка проживає по вул. Центральна, 429 кв. 83 в смт. Бородянка, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуального гаража на території гаражного кооперативу «Лада Плюс» по вул. Набережна, гараж №41 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

24/3. Розгляд заяви гр. Ліснічук Ірини Михайлівни, яка проживає по вул.. Центральна, 427-а кв. 49в смт. Бородянка, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуального гаража на території гаражного кооперативу «Лада Плюс» по вул. Набережна, гараж №39 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

24/4.Розгляд заяви гр. Ліснічука Ігоря Васильовича, який проживає по вул.. Центральна, 399 кв. 2 в смт Бородянка, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуального гаража на території гаражного кооперативу «Лада Плюс» по вул. Набережна, гараж №40 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

24/5.Розгляд заяви гр. Науменка Павла Володимировича, який проживає по вул.. Центральна, 427-а кв. 23 в смт. Бородянка, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуального гаража на території гаражного кооперативу «Лада Плюс» по вул. Набережна, гараж №42 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

24/6.Розгляд заяви гр. Некрутенка Олександра Анатолійовича, який проживає по вул. Шевченка, 53 в смт Бородянка про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,5000 га для ведення особистого селянського господарства по вул.. Шевченка в смт Бородянка.

24/7. Розгляд заяви гр. Чернишенко Тетяни Іванівни, яка проживає по вул. Шевченка, 53-а в смт Бородянка про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,5000 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Шевченка в смт Бородянка.

24/8. Розгляд заяви гр. Івахненко Алли Валеріївни, яка проживає по вул. Центральна, 38 в смт Бородянка, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,3500 га для ведення особистого селянського господарства по вул.. Центральна в смт Бородянка.

24/9. Розгляд заяви гр. Бодякова Василя Васильовича, який проживає по вул. Чапаєва, 29, м. Остер Чернігівської області, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1300 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Нова в смт Бородянка.

24/10. Розгляд заяви гр. Шаленко Поліни Михайлівни, яка проживає по вул. Лугова, 1 в смт Бородянка про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0012 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул.. Дружби, 40 в смт Бородянка.

24/11.Розгляд заяви гр. Лисанської Маргарити Анатоліївни, яка проживає по вул.Центральна, 429 кв. 24 в смт Бородянка, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Лугова, 2-а, гараж №1-а в смт Бородянка.

24/12.Розгляд заяви гр.  Харченко Тетяни  Іванівни, яка проживає по вул. Миру, 4 кв. 7 в смт Бородянка про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0048 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Миру, 4 гараж №1 в смт Бородянка.

24/13.Розгляд заяви гр.  Харченка Олега Яковича, який проживає по вул. Миру, 4 кв. 4 в смт Бородянка про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Миру, 6 гараж №1 в смт Бородянка.

24/14. Розгляд заяви гр. Хомицького Миколи Васильовича, який проживає по вул. Миру, 12 кв. 3 смт Бородянка про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо оформлення право власності на земельну ділянку площею 0,0029 га для будівництва індивідуального гаража по пров. Банний, 1/1 в смт Бородянка та визнання таким, що втратило чинність рішення п’ятдесят четвертої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання № 2098/10-54-УІ від 03.09.2015 року «Про внесення змін в рішення двадцять першої сесії Бородянської селищної ради четвертого скликання від 04.10.2005 року «Про надання Хомицькому Миколі Васильовичу земельної ділянки для будівництва гаража в районі провулку Банний в смт Бородянка».

 1. Розгляд заяв громадян.

25/1. Розгляд заяви гр. Ігнатової Валентини Денисівни, яка проживає по вул.. Травнева, 62 в смт Бородянка, про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,1200 га для ведення городництва в районі вул.. Травнева – р. Здвиж в смт. Бородянка

25/2. Розгляд заяви гр. Морозюк Ніни Іванівни, яка проживає по вул.. Травнева, 46-а в смт Бородянка, про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,2900 га для ведення городництва в районі вул.. Травнева – р. Здвиж в смт. Бородянка, вивчивши надані документи.

25/3. Розгляд заяви гр. Дашеєвої Марії Іванівні, яка проживає по вул.. Травнева, 55 в смт Бородянка, про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,1200 га для ведення городництва в районі вул.. Травнева – р. Здвиж в смт. Бородянка.

25/4. Розгляд заяви гр. Цуруль Валентини Талімонівни, яка проживає по вул.. миру, 14 кв. 34 в смт Бородянка, про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,1000 га для ведення городництва в районі вул.. Травнева – р. Здвиж в смт. Бородянка

25/5. Розгляд заяви гр. Бондар Андрія Володимировича, який проживає по вул.. Б.Хмельницького, 5 в смт Бородянка, про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,3000 га для ведення городництва в районі вул.. Житня – р. Здвиж в смт. Бородянка».

25/6. Розгляд заяви гр. Мустяца Олени Миколаївни, яка проживає по вул.. Травнева, 26-а в смт Бородянка, про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,2000 га для ведення городництва в районі вул.. Травнева – р. Здвиж в смт. Бородянка, вивчивши надані документи.

25/7. Розгляд заяви гр. Єрохіній Марії Дем′янівни, яка проживає по вул.. Ломоносова, 10 в смт Бородянка, про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,1400 га для ведення городництва в районі вул.. Травнева – р. Здвиж в смт. Бородянка.

25/8. Розгляд заяви гр. Коваль Олександра Івановича, який проживає по вул.. Травнева, 26-а в смт Бородянка, про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,1200 га для ведення городництва в районі вул.. Травнева – р. Здвиж в смт. Бородянка.

25/9. Розгляд заяви гр. Покотило Зінаїди Василівни, яка проживає по вул.. Травнева, 10 в смт Бородянка, про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,1800 га для ведення городництва в районі вул.. Травнева – р. Здвиж в смт. Бородянка.

25/10. Розгляд заяви гр. Васюри Олени Григорівни, яка проживає по вул.. Б.Хмельницького, 2 в смт Бородянка, про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,1100 га для ведення городництва в районі артсвердловини №7 в смт. Бородянка.

25/11. Розгляд заяви гр. Дружинського Валентина Юліановича, який проживає по пр.. Рибальський, 2 в смт Бородянка, про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,1000 га для ведення городництва в районі вул.. Житня – р. Здвиж в смт. Бородянка.

25/12. Розгляд заяви гр. Дружинського Валентина Юліановича, який проживає по пр.. Рибальський, 2 в смт Бородянка, про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,2000 га для ведення городництва в районі вул.. Травнева – р. Здвиж в смт. Бородянка.

25/13. Розгляд заяви гр. Дружинської Олени Валентинівни, яка проживає по пр.. Рибальський, 2 в смт Бородянка, про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,2000 га для ведення городництва в районі вул.. Травнева – р. Здвиж в смт. Бородянка.

25/14. Розгляд заяви гр. Дружинської Олени Валентинівни, яка проживає по пр.. Рибальський, 2 в смт Бородянка, про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,2700 га для ведення городництва в районі вул.. Житня – р. Здвиж в смт. Бородянка.

25/15. Розгляд заяви гр. Дружинського Владислава Валентиновича, який проживає по пр.. Рибальський, 2 в смт Бородянка, про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,0500 га для ведення городництва в районі вул.. Житня – р. Здвиж в смт. Бородянка.

25/16. Розгляд заяви гр. Воробйова Олександра Миколайовича, який проживає по вул.. Травнева, 54 в смт Бородянка, про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,1000 га для ведення городництва в районі вул.. Травнева – р. Здвиж в смт. Бородянка

25/17. Розгляд заяви гр. гр. Марчун Світлани Петрівни, яка проживає по вул.. Б.Хмельницького, 23 в смт Бородянка, про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,0500 га для ведення городництва в районі вул.. Житня – р. Здвиж в смт. Бородянка.

25/18. Розгляд заяви гр. Салімухи Ірини Миколаївни, яка проживає по вул.. Травнева, 42-а в смт Бородянка, про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,2900 га для ведення городництва в районі вул.. Травнева – р. Здвиж в смт. Бородянка

25/19. Розгляд заяви гр. гр. Дружинського Людмили Андріївні, яка проживає по пр.. Рибальський, 2 в смт Бородянка, про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,2000 га для ведення городництва в районі вул.. Житня – р. Здвиж в смт. Бородянка

25/20. Розгляд заяви гр. Бурмістрової Зої Григорівни, яка проживає по вул.. Ковельська, 3 в смт Бородянка про внесення змін в рішення третьої сесії Бородянської селищної ради п′ятого скликання № 70/5-03-У від 13.07.2006 року «Про безоплатну передачу в приватну власність земельну ділянку»

25/21. Розгляд заяви гр. Боярської Наталії Іванівни, яка проживає по вул.. Зелений гай. 23, с. Мирча Бородянського району про внесення змін в рішення восьмої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання № 220/03-08-УІ від 11.10.2011 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документу, що посвідчує право власності на земельну ділянку»

25/22. Розгляд заяви гр. гр. Захарченко Ірини Валентинівни, яка проживає по вул.. Запорізька. 22 в смт Бородянка про внесення змін в рішення шостої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання № 161/01-06-УІІ від 31.03.2016 року «Про надання гр.. Захарченко Ірині Валентинівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул.. Набережна в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради» в частині уточнення площі відповідної земельної ділянки.

25/23.Рожнятовського Андрія Олеговича, який проживає по вул.. Центральна, 365-а кв. 33 в смт Бородянка , про внесення змін в рішення тридцять сьомої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання № 826/01-37-УІ від 27.03.2014 року «Про надання гр.. Рознятовському Андрію Олеговичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради»

25/24.Шаргородської Ольги Ігорівни, яка проживає по вул.. Центральна, 324 кв. 6 в смт Бородянка,  про внесення змін в рішення тридцять сьомої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання № 826/02-37-УІ від 27.03.2014 року «Про надання гр.. Шаргородській Ользі Ігорівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради»

Доповідає: Натяганчук Н.Ю., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гулак Юлії Володимирівни загальною площею 0,1373 га для ведення особистого селянського господарства в смт Бородянка по вул. Ігнатова на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 2. Про затвердження подання селищного голови Сахарука О.В. до депутатів Бородянської селищної ради VII скликання про зняття з посади секретаря виконавчого комітету та виключення з членів виконавчого комітету гр. Ревчук Світлани Степанівни.
 3. Різне.

–  Про графік проведення в смт. Бородянка зборів зі створення ОСББ.

– Про розгляд листа РВ ГУ ДСНС України у Київській області щодо інформації про вжиття протипожежних заходів в смт. Бородянка.

– Про виконання доручення першого заступника голови Київської облдержадміністрації від 12.04.2016 №22-2 щодо проведення в Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів «Велика толока на Київщині».

Доповідає: Селищний голова Сахарук О.В

Селищний голова                                    (підпис)                      О.В.Сахарук

 

 

Читати також