Порядок денний десятої сесії VІІ скликання

by hostwx
До відому депутатів Бородянської селищної ради!
Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликається десята сесія Бородянської селищної ради VII скликання. Сесія відбудеться 26 травня 2016 року о 14.30 в сесійній залі Бородянської селищної ради.
 

800px-PRAPOR_BORODYNKA.2 (1)

Порядок денний

десятої сесії Бородянської селищної ради VІІ скликання

від 26 травня 2016 року

смт Бородянка                                                                                                               вул. Центральна, 230

 1. Про внесення змін до рішення третьої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання «Про селищний бюджет на 2016 рік» від 24 грудня 2015 року.
 2. Про внесення змін до Заходів Програми по утриманню та ремонтудорожнього покриття вулиць смт Бородянка на 2016 рік, затвердженої рішенням шостої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №135-06-VІІ від 31.03.2016 р.

Доповідає: Хорощак Г.П., голова постійної комісії з питань бюджету і фінансів

 1. Про преміювання селищного голови Сахарука Олександра Васильовича за травень 2016 року.

Доповідає: Сахарук О.В., селищний голова

 1. Про встановлення надбавки Бородянському селищному голові Сахаруку Олександру Васильовичу.
 2. Про затвердження Статуту Комунальної організації Бородянської селищної ради «Благоустрій – Бородянка».

Доповідає: Захарченко І.В., голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів

 

 1. Про роботу Комунальної організації Бородянської селищної ради «Регіон – Бородянка» за січень-квітень 2016 року.

Доповідає: Матвієнко О.М., директор КО БСР «Регіон-Бородянка

 

 1. Про результати роботи Спеціалізованої Комісії для управління Комунальними підприємствами, організаціями, установами виконавчого комітету Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області у квітні 2016 року.

Доповідає: Науменко Д.М., заступник селищного голови, голова Спеціалізованої Комісії для управління Комунальними підприємствами, організаціями, установами виконавчого комітету Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

 

 1. Про розгляд заяви директора Комунальної організації Бородянської селищної ради «Регіон – Бородянка» Матвієнка О. М. про встановлення посадового окладу у 2 (дво-) кратному розмірі до мінімального посадового окладу працівника комунальної організації.
 2. Про розгляд заяви Приватного підприємства «ВІКТОР», яке зареєстроване в смт. Бородянка по вулиці Центральна (Леніна), 429 про внесення доповнень до додатку рішення вісімнадцятої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання від 13.09.2012 року №409-18-УІ «Про затвердження Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території смт. Бородянка».
 3. Про розгляд листа Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське управління житлово-комунального господарства» щодо надання дозволу на списання з балансу підприємства стовпчиків бетонних, плит бетонних.

Доповідає: Марченко Н.В., голова постійної комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку.

 1. Про розгляд заяви гр. Бондаренко Віри Василівни, яка зареєстрована в с. Микуличі по вулиці Будівельна, 21 про перегляд ставки орендної плати від нормативної грошової оцінки земель на земельну ділянку площею 0,0146 га, для  комерційної діяльності, обслуговування магазину «Фламінго» по вулиці Центральна (Леніна), 272 в смт. Бородянка.
 2. Про розгляд заяви гр. Зарицької Вікторії Ігорівни, яка зареєстрована в м. Києві вул. Бальзака, 84-а кв. 229, по дорученню Панчук Володимир Ельдарович,  зареєстрований в м. Києві по вулиці М. Берлинського, 25 кв. 40 про перегляд процентного співвідношення орендної плати від нормативної грошової оцінки земель з 6% до 3%  на земельну ділянку  площею 0,8579 га по вулиці Привокзальна, 1-б в смт. Бородянка, для будівництва бетонного заводу, згідно договору оренди земельної ділянки  від  25 грудня 2006 року.
 3. Про розгляд листа Товариства з обмеженою відповідальністю «ОБЛПАЛИВО», яке зареєстроване в смт. Бородянка по вул. Привокзальна, 1 про залишення без змін орендної ставки від нормативної грошової оцінки земель – 3 %, на земельну ділянку площею 0,7154 га, для  обслуговування майнового комплексу паливного складу по вул. Привокзальна, 1 в смт. Бородянка.
 4. Про розгляд листа Комунального закладу Бородянської районної ради «Бородянська центральна районна лікарня», який знаходиться по вул. Семашко, 3 в смт. Бородянка про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 5,0 га для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги по вул. Семашко, 3 в смт. Бородянка.
 5. Про розгляд листа Товариства з обмеженою відповідальністю «БМВП «Сучасник», яке зареєстроване в смт. Бородянка по вулиці Індустріальна, 3/4 про заміну сторони в договорі оренди земельної ділянки від 22 грудня  2007 року, на земельну ділянку площею 3,1536, для комерційного використання (обслуговування майнового комплексу виробничої бази) в смт. Бородянка, укладеного між Бородянською райдержадміністрацією та заявником.

Доповідає: Камінський О.М., голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин.

 

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 2. Розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 3. Розгляд заяв громадян.

Доповідає: Натяганчук Н.Ю., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 1. Різне.

–  Про розгляд листа (з додатками) Бородянської районної ради щодо напрацювання пропозицій та рекомендацій сільськими, селищними радами про запровадження «сезону тиші» з 01 травня до 15 червня 2016 року.

– Про дотримання депутатами Бородянської селищної ради сьомого скликання депутатської етики.

– Про розгляд листа Бородянської районної ради про розгляд пропозиції Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України щодо підвищення кваліфікації сільських, селищних голів, голів постійних комісій рад та інших фахівців.

– Про сплату земельного податку за земельні ділянки, які перебувають в постійному користуванні фізичних та юридичних осіб.

Доповідає: Селищний голова Сахарук О.В

Селищний голова                                                                        О.В.Сахарук

 

Читати також