Порядок денний чергової 32 сесії Бородянської селищної ради VII скликання від 29 березня 2018 року

by hostwx
ПРОЕКТ
 
БОРОДЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
Порядок денний
тридцять другої сесії Бородянської селищної ради VІІ скликання
від 29 березня 2018 року
смт Бородянка                                                            вул. Центральна, 230
 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
1.1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мартиновій Валентині Володимирівні площею 0,1262 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Героїв Чорнобиля, 33, в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
1.2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Стенько Марії Олексіївні загальною площею 0,0400 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна, 26-а, в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
1.3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Івахненку Михайлу Олександровичу загальною площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Грушевського, 36 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
1.4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Купченку Віктору Микитовичу загальною площею 0,4000 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Семашка в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
1.5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)гр. Булизі Аліні Володимирівні площею 0,0535 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Набережна, 41 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
1.6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка належить на праві спільної часткової власності гр. Реві Олександру Валентиновичу (1/2 частина), гр. Рева Любові Анатоліївні (1/2 частина) площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Хутірська, 98, в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
1.7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Герасименко Людмилі Вікентіївні загальною площею 0,0480 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Селекційна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
1.8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Віхорову Владиславу Андрійовичу загальною площею 0,0510 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Київська в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
1.9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Булизі Аліні Володимирівні загальною площею 0,1216 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Набережна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
1.10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Федорук Юлії Володимирівні загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Шевченка, гараж № 8 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
1.11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лось Миколі Олександровичу загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Набережна, 95 гараж №47, в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
1.12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Величко Ганні Василівні загальною площею 0,0035 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Київська, 14 гараж № 5, в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
1.13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ковчану Олегу Васильовичу загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по провул. Дружнянський, 2 гараж № 4, в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
1.14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Коломійчук Людмилі Анатоліївні площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Семашка, 31 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
1.15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лисенку Юрію Борисовичу загальною площею 0,0028 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Набережна, 95, гараж 49/1 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
1.16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лисенко Тетяні Василівні загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Набережна, 95, гараж 67, в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
1.17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пісковцю Івану Федоровичу загальною площею 0,1600 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Джерельна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.
 1. Розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
2.1. Про надання гр. Цуруль Віті Павліні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
2.2. Про надання гр. Цуруль Юлії Олексіївні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0300 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
2.3. Про надання гр. Дашеєву Юрію Володимировичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0200 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Ігнатова в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
2.4. Про надання гр. Артемчуку Олександру Миколайовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,5000 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна (район МТФ) в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
2.5. Про надання гр. Зубенко Надії Костянтинівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0300 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Незалежності, 72, в смт.  Бородянка на території Бородянської селищної ради.
2.6. Про надання гр. Цуруль Оксані Федорівні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1500 га по вул. Центральна, 104 в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
2.7. Про надання гр. Макаренко Любові Миколаївні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0700 га по вул. Центральна, 262 в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
2.8. Про надання гр. Стрижекоз Ніні Антонівні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0700 га по вул. Ломоносова, 20, в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
2.9. Про надання гр. Рябенко Ірині Миколаївні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1500 га по вул. Семашка в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
2.10.Про надання гр. гр. Максименку Валерію Миколайовичу, Максименко Марії Петрівні дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою в спільну часткову власність щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0716 га по вул. Травнева, 42 в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
2.11.Про надання гр. Ігнатову Ігорю Анатолійовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
2.12.Про надання гр. Гумбатову Олександру Володимировичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
2.13.Про надання гр. Кравчук Олені Леонідівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів площею 0,0075 по вул. Центральна, 361 гараж №2 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
2.14.Про надання гр. Слухаю Андрію Васильовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів площею 0,0024 по вул. Миру, 6а гараж №11, в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
2.15.Про надання гр. Тимошенку Анатолію Володимировичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів площею 0,0024 га по вул. Миру, 4 гараж №1 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
2.16. Про надання гр. Сошко Людмилі Володимирівні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0833 по вул. Травнева, 31 в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд
Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.
 1. Розгляд заяв громадян.
3.1 Про внесення змін в рішення  28-ї сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 14 грудня 2017 року «Про надання гр. Позняк Наталії Володимирівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  по  вул. Київська в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради» в частині уточнення площі відповідної земельної ділянки.
3.2.Про надання гр. Джус Роману Сергійовичу в тимчасове користування земельної ділянки для ведення городництва.
3.3.Про розгляд заяви гр. Одинець Романа Миколайовича стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Бородянка, як учаснику бойових дій.
3.4. Про внесення змін в рішення п’ятдесятої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання від 23 квітня 2015 року «Про  надання гр. Дружинській Людмилі Андріївні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Травнева, 7 в смт. Бородянка на території  Бородянської селищної ради
3.5. Про внесення змін в рішення п’ятдесятої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання від 23 квітня 2015 року «Про надання гр. Дружинському Валентину Юліановичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по провул. Рибальській, 2 в смт. Бородянка на території  Бородянської селищної ради
Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.
4.     Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років МП «БУДКОМПЛЕКТ» загальною площею 0,1109 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Вокзальна 2/3, в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» на землі «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» ТОВ «РЕНТ ПАРТНЕРС» загальною площею 0,0597 га, по вул. Центральна, 268 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 2. Про укладення з Приватним підприємством «ІНДАСТРІАЛБУД» договору оренди землі площею 1,9917 га під нерухомим майном – майновим комплексом «Насіннєвий комплекс» по вулиці Центральна, 224/16 в смт. Бородянка.
 3. Про інвентаризацію земельної ділянки ТОВ «БОРОДЯНКА ЛОГІСТИК» по вул. Вокзальна, 2-а, в смт. Бородянка Бородянської селищної Київської області.
 4. Про внесення змін до рішення п’ятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №121-05-УІІ від 22 лютого 2016 року «Про подовження терміну дії договору оренди землі №9/06 від 02 березня 2006 року фізичній особі-підприємцю Буряку Олександру Григоровичу по вулиці Центральна (Леніна), 268-а в смт. Бородянка».
 5. Про залишення без змін ставки від нормативної грошової оцінки земель 12% Весненку Анатолію Івановичу на земельну ділянку площею 0,0186 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по провулку Вокзальному, 2-а в смт. Бородянка.
 6. Про подовження терміну дії договору оренди землі №186/13 від 10 січня 2013 року Приватному підприємству «Сатурн» на земельну ділянку площею 0,005 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Ломоносова, 1-а в смт. Бородянка.
 7. Про подовження терміну дії договору оренди землі №191/13 від 11 квітня 2013 року Приватному підприємству «Сатурн» на земельну ділянку площею 0,0298 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Центральна,  292/1 в смт. Бородянка
 8. Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Тесленка Юрія Вікторовича щодо надання згоди не припиняти дію договору оренди землі №133/09 від 17 червня 2009 року по вулиці Вокзальній, 2Д в смт. Бородянка, для будівництва багатоповерхового житлового будинку.
 9. Про розгляд заяви гр. Тодоренко Олени Петрівни щодо впорядкування меж земельної ділянки по вул. Давженка, 43 в смт. Бородянка.
 10. Про відмову ФОП Каташинському О.В. у поверненні авансового внеску згідно Договору про оплату авансового внеску від 18 березня 2014 року.
 11. Про проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок на земельну ділянку загальною площею 0,0199 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт. Бородянка по вул. Паркова 3-б, що перебуває в оренді Недашківського Петра Романовича, для її продажу.
Доповідає: Камінський О.М., голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин.
 
 1. Про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання «Про селищний бюджет на 2018 рік» від 22 грудня 2017 року.
 2. Про внесення змін до рішення 29 сесії Бородянської селищної ради від 22.12.2017 №660-29-VІІ «Про затвердження структури та впорядкування умов оплати праці виконавчого апарату Бородянської селищної ради у 2018 році».
Доповідає: Коляденко О.П., заступник голови постійної комісії з питань бюджету і фінансів
 
 1. Про інвентаризацію зелених насаджень та виготовлення паспорту об’єкта благоустрою зеленого господарства згідно технічних умов та відповідно до технічного завдання на об’єкт – історико-меморіальний парк по вул. Центральна, 339 б, смт. Бородянка.
 2. Про затвердження Програми утримання та ремонту дорожнього покриття вулиць смт Бородянка на 2018 рік.
 3. Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представників до складу спільної робочої групи.
Доповідає: Сахарук О.В., Бородянський селищний голова
 1. Про звіт директора Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське управління житлово-комунального господарства» про проведену роботу за 2017 рік.
Доповідає: Патока Ю.В., директор КП БСР «Бородянське УЖКГ»
 
 1. Про затвердження директору Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське управління житлово-комунального господарства» Патоці Ю.В. розміру преміювання за підсумками роботи за ІV квартал 2017 рік.
 2. Про внесення доповнень до п. 2.2 статті 2 Статуту Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське Управління житлово-комунального господарства».
 3. Про повторний розгляд протоколу громадських слухань проекту «Детальний план території щодо розміщення автозаправного комплексу по вул. Вокзальна 4д в смт. Бородянка, Київської області».
 4. Про розгляд листа Головного Управління Національної поліції в Київській області Ірпінського відділу Бородянського відділення поліції про доцільність існування громадського формування «МАНГУСТ».
 5. Про внесення доповнень та затвердження переліку об’єктів нерухомого майна територіальної громади смт. Бородянка, що можуть бути передані в оренду у 2018 році.
 6. Про затвердження Детального плану території реконструкції нежилого приміщення в адміністративно-готельний комплекс з приміщеннями громадського харчування по вул. Михайлівська, 1-а, смт. Бородянка, Київської області
 7. . Про звіт голови постійної комісії Бородянської селищної ради з питань соціально-економічного та культурного розвитку за 2017 рік.
Доповідає: Марченко Н.В., голова постійної комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку.
 
 1. Про внесення змін до персонального складу комісії з питань забудови, архітектурного планування селища та реформування житлово – комунального господарства виконавчого комітету Бородянської селищної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням першої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №14-01-VІІ від 09.11.2015 року «Про утворення комісій при виконавчого комітету Бородянської селищної ради сьомого скликання  та затвердження їх персонального складу».
 2. Про звіт голови постійної комісії Бородянської селищної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів за 2017 рік.
Доповідає: Захарченко І.В., голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів
 1. Різне.
/01. Про інформацію щодо впровадження медичної реформи на Бородянщині.
Інформує: головний лікар КЗ БРР «Бородянський центр ПМСД» Бовсуновський М.І.
/02. Про інформацію щодо стану зміцнення законності та результативності роботи Бородянського відділу Фастівської місцевої прокуратури протягом 2017 року.
Інформує: Бородянський селищний голова Сахарук О.В.
/03. Про розгляд заяви Коника Сергія Арзиновича щодо надання дозволу вести зйомки сесій в пряме включення в онлайн режимі.
Інформує: Захарченко І.В., голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів
 
Селищний голова                                            О.В. Сахарук
 
 
19.03.2018 року

Читати також