Пленарне засідання восьмої сесії Бородянської селищної ради VIII скликання

by hostwx

27 травня відбулось пленарне засідання восьмої сесії Бородянської селищної ради VIII скликання під головуванням селищного голови Олександра Сахарука. Зі внесеними доповненнями на розгляді було 236 питань плюс «Різне».

На початку сесії депутатами вдруге відхилено на посаду заступниці селищного голови кандидатуру Валентини Кухар, колишнього начальника відділу освіти Бородянської райдержадміністрації. У подальшому начальник земельного відділу Анна Зеленко доповідала щодо проєктів рішень, напрацьованих комісією з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток. Серед них – виділення земельних ділянок 19 учасникам бойових дій, 2 внутрішньо переміщеним особам та місцевим жителям. Також ряд заяв було відхилено, оскільки ділянки знаходились в зоні зелених насаджень або земельних часток паїв реформованих КСП. Голова цієї комісії Павло Остапченко в окремому виступі закликав старост та депутатів активізувати роботу щодо виділення земельних ділянок у власність учасникам бойових дій, переселенцям, незахищеним категоріям громадян.

Начальник юридичного відділу Сергій Демченко представив на розгляд депутатів питання щодо договорів оренди землі, приймання-передачі на баланс та з балансу майна. Начальник служби у справах дітей Тетяна Вишняк поінформувала, що бюджетною комісією ради на фінансування в 2021 році Програми оздоровлення та відпочинку дітей Бородянської громади виділено 250 тисяч гривень. Цього дня депутатами затверджено Програму розвитку туризму, національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді на 2021-2025 роки, списано основні засоби з балансу відділу освіти та внесено зміни до структури відділу та установ освіти, щодо яких виступила начальник відділу освіти Тетяна Кравчук.

У подальшому ході засідання начальник управління фінансів Олена Григораш доповіла по виконанню бюджету за І квартал 2021 року, про Програму фінансової підтримки комунальних підприємств та внесення змін до бюджету на 2021 рік. На сесії було відмовлено у задоволенні вимог Головного управління ДФС у Київській області щодо сплати податкових боргів КП БСР «Бородянкатепловодопостачання» та КП БСР «Бородянське УЖКГ».

Після перерви начальник відділу з питань ЖКГ, транспорту, благоустрою, техногенно-екологічної безпеки, ЦЗ та НС Людмила Хоменко внесла на розгляд доповнення до заходів Програми по утриманню та ремонту дорожнього покриття вулиць громади на 2021 рік. Також було затверджено зміни в складі комісій виконкому та графік особистого прийому громадян депутатами, який зачитав у ході онлайн-трансляції сесії селищний голова Олександр Сахарук.

Серед важливого також на цьому засіданні було рішення про розробку містобудівної документації – нового генерального плану та плану зонування території смт Бородянка і генеральних планів 28 сіл, оскільки згідно проведеного начальником відділу містобудування та архітектури Юрієм Міщенко аналізу вони мають відповідати вимогам часу. На доопрацювання депутатами направлено Детальний план території розміщення складу нафтопродуктів та скрапленого газу в смт Бородянка. Як підкреслив Олександр Сахарук, має бути співпраця з підприємцями на благо громади, тож поетапне впровадження цього інвестиційного проєкту міститиме в собі важливу для спільноти соціальну складову.

Наприкінці засідання заслухано виступ директора КО БСР «Благоустрій-Бородянка» Юрія Патоки про звіт за І квартал, зміни до штатного розпису та видів економічної діяльності, депутатами надано згоду на співробітництво з Немішаївською та Пісківською громадою щодо матеріально-технічного оснащення Бородянської ЦРЛ, а також на співробітництво з Макарівською тергромадою щодо будівництва на межі громад Безпекового центру. Депутат Олександр Михайлюк зачитав звернення від фракції «Європейська солідарність» до Верховної Ради та Кабінету міністрів України щодо скасування постанови від 14.04.2021р. № 420 про систему нарахування субсидій, наголосивши на вимозі по збільшенню ВРУ видатків на субсидії. Депутатами було підтримано заяву старости Новозаліського старостинського округу Павла Навального про дострокове припинення повноважень.

У «Різному» селищний голова Олександр Сахарук подякував депутатам та всім дотичним за якісну роботу та прийняті важливі рішення, закликавши їх приділяти на своїх округах більше уваги малозабезпеченим, дітям, позбавленим батьківського піклування, та літнім людям.

Читати також