Пленарне засідання тринадцятої сесії Бородянської селищної ради VIII скликання

by hostwx

5 серпня селищний голова Олександр Сахарук провів пленарне засідання чергової тринадцятої сесії Бородянської селищної ради VIII скликання.

Першим на засіданні виступив головний лікар КНП БСР «Центр ПМСД» Микола Бовсуновський, який закликав депутатів, старост та всіх громадян до активної співпраці щодо вакцинації населення від коронавірусу, зазначивши, що в Центрі щеплення та пункті щеплення в Бородянській амбулаторії є декілька різновидів вакцин на вибір.  У своїй стислій доповіді новопризначений із липня в.о. заступника начальника Бородянського відділення № 2 Бучанського РУП ГУ Нацполіції в Київській області Вадим  Чернишук, зокрема, поінформував, що протягом І півріччя внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань 627 заяв і повідомлень про вчинення злочинів, повідомлено про підозру 112 особам, 98 кримінальних справ направлено до суду, розкрито 63 кримінальні правопорушення. В тривалому обговоренні його виступу депутатами Іриною Захарченко, Олександром Савченком, Надією Бердник, Сергієм Куликом, Дмитром Науменком та старостами було озвучено факти порушення громадського порядку і ті, що мають ознаки злочину, такі як вживання спиртних напоїв та наркотичних речовин у місцях загального користування, користування транспортними засобами неповнолітніми особами без водійських прав. Загальним було побажання посилити поліцейську присутність у старостатах для профілактики криміногенних ситуацій у майбутньому. Узагальнюючи їхні виступи, очільник громади Олександр Сахарук наголосив, що до Дня Незалежності України в Бородянці заплановано відкрити офіс Поліцейського офіцера громади, надалі буде ще аналогічних 2 локації. В тандемі поліції з місцевим самоврядуванням ключ до довіри, порядку та спокою в громаді.

В подальшому ході засідання більшість питань порядку денного на розгляд депутатам представила начальник земельного відділу Анна Зеленко. На сесії затверджено проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, технічну документацію зі землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), надано дозволи громадянам на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, тощо. Ряду заявників було відмовлено за різних причин: відсутність графічних матеріалів, розташування земельної ділянки в зоні зелених насаджень та інш. Начальник юридичного відділу Сергій Демченко доповів про припинення та укладення договорів оренди землі, про перегляд ставки орендної плати від нормативної грошової оцінки землі з 3% до 4%, про списання з балансу БСР багатоквартирного будинку та інші питання. Ним також надано докладні роз’яснення щодо розробленого Порядку розподілу орендної плати для об’єктів, що перебувають у комунальній власності, між відповідним бюджетом, орендодавцем і балансоутримувачем.

На засіданні також внесено доповнення до заходів Програми по утриманню та ремонту дорожнього покриття вулиць Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік та змін в частині фінансування заходів, які представила начальник відділу з питань ЖКГ, транспорту та благоустрою Людмила Хоменко. Голова комісії з питань регламенту, депутатської етики законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів, розвитку і вдосконалення місцевого самоврядування, запобігання корупції Олег Бульбанюк доповів щодо змін до Регламенту Бородянської селищної ради VIII  скликання та щодо виконання Плану роботи БСР за ІІ квартал 2021 року, вніс на затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності. Депутатами також підтримано внесення змін до бюджету на 2021 рік, які озвучив з трибуни сесії голова комісії з питань соціально-економічної діяльності, бюджету та фінансів, реалізації державної регуляторної політики, розвитку цінних паперів та інших фінансових інструментів, інвестицій та зовнішньоекономічних зв’язків Дмитро Науменко.

На завершення сесії слово взяв почесний гість – новобраний голова Бучанської районної ради Володимир Дубас, який у виступі підкреслив, що відкритий до конструктивного діалогу та співпраці в рамках децентралізації.

Читати також