Пленарне засідання сьомої сесії Бородянської селищної ради VIII скликання

by hostwx

29 квітня відбулось пленарне засідання сьомої сесії Бородянської селищної ради VIII скликання під головуванням селищного голови Олександра Сахарука. Цього дня тривалим стало обговорення порядку денного сесії, оскільки депутатами було запропоновано зняти декілька питань з розгляду та піддано критиці їхнє лобіювання іншими депутатами. Після відхилення порядку денного, Олександр Сахарук оголосив перерву і нараду з керівниками фракцій, по завершенню якої сесія розпочалась.

Першим питанням було розглянуто кандидатуру на заступника селищного голови, запропонованого очільником громади, – Валентини Кухар, колишнього начальника відділу освіти Бородянської райдержадміністрації. Проте цю пропозицію було  депутатами відхилено.

Більшу частину засідання склав розгляд матеріалів комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, які представила начальник земельного відділу Анна Зеленко. Депутатами селищної ради затверджено більшість проєктів рішень, зокрема, вирішено здійснити інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення Качалівського, Новогребельського, Новокорогодського і Шибенського старостинських округів. А частині громадян було відмовлено за причини спірності розташування земельних ділянок, ненадання графічних матеріалів, розташування ділянки в зоні зелених насаджень тощо. Начальник юридичного відділу Сергій Демченко доповів з питань приймання-передачі з балансу та на баланс Бородянської селищної ради об’єктів нерухомого майна і основних засобів комунальних підприємств ради.

На засіданні виступив голова комісії з питань соціально-економічного і культурного розвитку, бюджету та фінансів, реалізації державної регуляторної політики, розвитку цінних паперів та інших фінансових інструментів, інвестицій та зовнішньоекономічних зв’язків Дмитро Науменко, який мовою цифр продемонстрував різницю між тим, скільки коштів надходить до загального бюджету з кожного старостинського округу і скільки витрачається. Висновком була спільна думка, що старости і депутати мають більше працювати на місцях над наповненням бюджету громади.

Цього дня внесено зміни до бюджету, щодо яких присутніх поінформувала начальник управління фінансів Олена Григораш. Начальник відділу з питань ЖКГ, транспорту, благоустрою, техногенно-екологічної безпеки, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Людмила Хоменко повідомила про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів.  Голова комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів, розвитку і вдосконалення місцевого самоврядування Олег Бульбанюк доповів по декларуванню депутатами доходів за 2020 рік та про закріплення території за депутатом Наталією Никифоровою (смт Бородянка, вул. Джерельна, вул. Семашка, вул. Довженка). Депутатами було затверджено детальний план території масиву для будівництва в с. Дружня, Меморандум про співпрацю між Бородянською селищною радою та Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», вступ Бородянської територіальної громади до Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація інвестиційно привабливих громад», звернення до Міністерства аграрної політики та продовольства України про ініціювання передачі з державної в комунальну власність Бородянської селищної ради земельної ділянки сільськогосподарського призначення орієнтовною площею 75,1 га в смт Бородянка та інш.

Читати також