Пленарне засідання шостої сесії Бородянської селищної ради VIII скликання

by hostwx

16 квітня відбулось пленарне засідання шостої сесії Бородянської селищної ради VIII скликання під головуванням селищного голови Олександра Сахарука. Відкриваючи засідання, він зачитав звернення народної депутатки Ольги Василевської-Смаглюк, у якому йшлося, зокрема, про виділення трьох земельних ділянок у с. Нове Залісся, та запропонував ці три питання направити на доопрацювання. До депутатів та всієї громади також звернувся директор Бородянської ЦРЛ Ігор Чебишев із проханням включити до порядку денного питання щодо змін в уставі лікарні в частині засновників. Ним також надано відповіді на чисельні запитання депутатів, наголошено, що наразі заклад повністю забезпечений за протоколом лікування COVID-19, в підсумку є 134 кисневих точки на 160 ліжок. Щоденно на лікування хворих витрачається дуже багато кисню, а з цим  пов’язано ряд технічних і організаційних моментів, тож першочерговим є придбання кисневого генератора. Після тривалого обговорення депутатами вирішено звернутись до народної депутатки Ольги Василевської-Смаглюк із проханням сприяти придбанню для Бородянської ЦРЛ життєво необхідного медичного обладнання.

В ході засідання начальник земельного відділу Анна Зеленко доповіла по питаннях, напрацьованих комісією з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток. Депутатами затверджено проєкти землеустрою та технічну документацію зі землеустрою, надано дозволи на розробку проєктів землеустрою, в т.ч. учасникам АТО/ООС, водночас відмовлено ряду заявників, де були «накладки» ділянок або вирішено пріоритетність надавати представникам Бородянської громади. Депутатами підтримано заміни сторін у договорах оренди, припинено та продовжено договори оренди земельних ділянок, щодо яких виступив  начальник юридичного відділу Сергій Демченко.

Начальник управління фінансів Олена Григораш поінформувала по декількох соціально важливих програмах, таких як Програма «Місцевих стимулів» для медичних працівників первинної ланки медицини, Програма розвитку надання первинної медико-санітарної допомоги населенню громади, Програма діяльності і розвитку пункту невідкладної медичної допомоги. На сесії внесено зміни до бюджету Бородянської ОТГ на 2021 рік у частині виділення 300 тис. грн. на придбання кисню для Бородянської ЦРЛ.

Начальник відділу праці та соціального захисту населення  Наталія Шапаренко представила Комплексну Програму «Турбота» на 2021-2023 роки.  Депутатами також затверджено Положення про відділ з питань публічних закупівель та Положення про відділ праці та соціального захисту населення, щодо них виступив голова комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів, розвитку і вдосконалення місцевого самоврядування, запобігання корупції Олег Бульбанюк. Тоді як начальник відділу освіти Тетяна Кравчук повідомила щодо змін до структури дитсадка «Колосочок» у зв’язку з потребою в інклюзивній освіті для вихованця.

На завершення засідання питання щодо кандидатури заступника селищного голови було відправлено на доопрацювання та призначено керуючу справами (секретаря) виконкому. Нею стала завідувачка сектором місцевого розвитку Юлія Самсонова.

У «Різному» селищний голова Олександр Сахарук зачитав депутатське звернення до народної депутатки Ольги Василевської-Смаглюк щодо придбання медичного обладнання для Бородянської ЦРЛ, звернення до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна щодо вирішення проблеми з постачанням скрапленого газу для побутових потреб населення, озвучив створення комісії щодо вивчення питання зміни статусу пайової землі на комунальну, зокрема, в межах колишньої Небратської сільради, та інш.

 

Читати також