Пленарне засідання двадцять першої (позачергової) сесії Бородянської селищної ради VIII скликання

by hostwx

4 лютого в.о. селищного голови Георгій Єрко провів пленарне засідання двадцять першої (позачергової) сесії Бородянської селищної ради VIII скликання. До порядку денного ним було внесено додатково ще 3 питання, таким чином розглядалось 15 питань плюс «Різне».

Оскільки всі питання було попередньо розглянуто відповідними комісіями, то в рамках сесії більшість із них не мали додаткового обговорення. Начальник земельного відділу Анна Зеленко представила на затвердження технічну документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки у с. Пилиповичі, проєкт землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у смт Бородянка, а також питання про розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури в рамках будівництва соціального житла в с. Дружня.

Начальник відділу з питань ЖКГ, транспорту та благоустрою Людмила Хоменко доповіла про внесення доповнень до Програми по утриманню та ремонту дорожнього покриття вулиць Бородянської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки, зокрема, на встановлення дорожніх знаків, відновлення дорожньої розмітки, капітальний та поточний ремонт дорожнього покриття та прибудинкових територій на 2022 рік виділено 6 млн. 20 тис. грн. Начальник відділу містобудування та архітектури Юрій Міщенко озвучив проєкт рішення щодо розробки Детального плану території земельної ділянки для подальшого будівництва виробничо-складського комплексу рибної продукції з адміністративними приміщеннями в смт Бородянка.

Цього засідання депутатами затверджено Програму організації харчування учнів закладів загальної середньої та дошкільної освіти, що функціонують на території Бородянської територіальної громади на 2022 рік, підтримано рішення про встановлення вартості харчування вихованців у закладах дошкільної освіти та учнів у закладах загальної середньої освіти на 2022 рік, зміни до Програми пільгового підвезення педагогічних працівників та дітей до закладів освіти, розташованих у сільській місцевості, що належать до комунальної власності селищної ради, до місця роботи (навчання) та у зворотному напрямку на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням першої сесії Бородянської селищної ради восьмого скликання від 24 грудня 2020 року №27-01-VІІІ, та зміни у структурі закладів освіти, про які повідомила начальник відділу освіти Тетяна Кравчук.

Тривалим було обговорення виступу директора КНП БСР «Бородянський ЦПМСД» Миколи Бовсуновського. Так, у відповідь на доручення в.о. селищного голови Георгія Єрка він доповів, що натепер тестування на коронавірус здійснюється в окремому приміщенні Бородянської амбулаторії з окремим входом, а також подякував за підтримку депутатам та старостам громади. Депутат Ірина Захарченко порушила на засіданні питання щодо забезпечення пацієнтів ліками за державною програмою «Доступні ліки» та закликала до більш активної співпраці з проблемних моментів.

У завершальній частині сесії депутатами підтримано підписання Угоди про співробітництво та організацію взаємовідносин між Бородянською селищною радою та Національною асоціацією наукових, технологічних парків та інших інноваційних організацій України, внесено зміни до складу постійних комісій Бородянської селищної ради та інше.

Читати також