Пленарне засідання четвертої сесії Бородянської селищної ради VIII скликання

by hostwx

25 березня селищний голова Олександр Сахарук провів пленарне засідання четвертої сесії Бородянської селищної ради восьмого скликання. Відкриваючи сесію, очільник громади наголосив на тому, що Київщина натепер увійшла до червоної зони карантину, тож засідання відбуватиметься без довгих обговорень та дискусій. На звернення ГО «Майбутнє Бородянщини» Олександр Сахарук надав слово голові цієї організації Роману Шнуренку, який висловив бачення щодо ситуації навколо ТЦ «Бородянка» і торговельного майданчика (ринку), підкресливши, що підприємці громади прагнуть вирішити все у правовому полі, аби працювало комунальне підприємство з належними умовами для торгівлі.

У подальшому депутатами розглянуто 125 питань, представлених начальником земельного відділу Анною Зеленко, зокрема, затверджено проєкти землеустрою, технічну документацію зі землеустрою, надано дозволи на розробку проєктів землеустрою та технічної документації, також ряд заявників отримали відмову за причини ненадання графічних матеріалів, розташування земельної ділянки в зоні зелених насаджень тощо.

 Начальником юридичного відділу Сергієм Демченком було представлено на розгляд заяви щодо оренди земельних ділянок, так ТОВ «Бородянське ХПП» відсоткову ставку орендної плати збільшено з 6 до 7 %. Голова постійної комісії з питань регламенту,  депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів, розвитку і вдосконалення місцевого самоврядування, запобігання корупції Олег Бульбанюк поінформував щодо уточнення в рішенні другої (позачергової) сесії щодо назви відділу культури, молоді та спорту.

На завершення засідання депутатами внесено зміни до Порядку використання службового автомобіля, проголосовано 0 % преміювання селищного голови за березень, відправлено на доопрацювання питання по затвердженню керуючого справами (секретаря) виконкому.

У «Різному» Олександр Сахарук нагадав присутнім про завершення терміну подачі щорічної декларації про доходи за 2020 рік та анонсував проведення наступної сесії 30 березня в малому залі Палацу культури імені Тараса Шевченка.

 

Читати також