Підсумки соціально-економічного розвитку за 9 місяців 2016 року.

by hostwx

2По-перше, я хотів би подякувати всім за гарну роботу, за творчий підхід, за креативні рішення, за продукування цікавих ідей із їх подальшим ефективним втіленням у життя. І головне – за небайдужість до нашого селища.

Насамперед, влада вимагає дуже відповідального ставлення до своїх обов’язків, оскільки будь – які наші проекти, програми та їхнє виконання знаходяться під уважним громадським контролем. Та нам є про що звітувати і чим пишатись. Як у фігурному катанні, не просто виконано обов’язкову програму, коли ми наповнювали бюджет та направляли кошти на важливі напрямки розвитку, а й довільну, коли ми залучали позабюджетні кошти на не менш важливі потреби громади.

До бюджету селища ми отримали за звітний період надходжень на суму 10 млн. 267 тис. 877 грн. 14 коп.

Відкрито нове підприємство з новими робочими місцями, це «НАДІЯ», 25 робочих місць.

Розуміючи найбільш соціально гострі проблеми, на виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку ми направили більше 927 тисяч гривень на поточний ремонт доріг селища та більше І млн. 104 тисяч на ремонт прибудинкових територій. Певен, що бородянці належним чином також оцінять капітальні ремонти, які проведено в усіх трьох дитсадках, на загальну суму більше 3,5 мільйонів гривень. Наскільки покращилось освітлення наших вулиць. На деяких ми здійснили поточний, на деяких – капітальний ремонт, направлено було на це більше ніж півмільйона гривень.

Більше 477 тисяч гривень витрачено на капітальні ремонти в багатоповерхових будинках, зокрема, ремонт електромереж та ліфтів

Не менш соціально важливим для громади є обладнання селища веб- камерами зовнішнього спостереження, які встановлено в місцях масового скупчення людей, нових автозупинок та дошок оголошень, будівництво вбиралень на кладовищі, озеленення центральної частини селища.

На виконання районних програм ми надали 23 тисячі на програму донорства крові та 154 тисячі гривень на придбання стерилізатора в Центральну районну лікарню, профінансовано харчування учнів 1-4 класів з 1 вересня, пільгове перевезення громадян та інші програми.

Дуже важливим, особливо для дітей та молоді, є та надана нами суттєва підтримка, та робота, яку здійснено в галузі розвитку спорту. Селищу тепер належать 2 футбольних поля і в процесі розробки Проект фізкультурно – оздоровчого комплексу на базі школи №1. Протягом року у нас відбувались цікаві спортивні змагання на відновленому баскетбольному та волейбольному майданчиках, в тому числі всеукраїнського рівня. Ми маємо футбольну команду «Бородянка» обласного рівня та хокейну команду «Зубр». На все це залучались позабюджетні кошти.

На завершення свого стислого звіту зупинюсь на короткострокових перспективах. В Бородянці незабаром відкриється перший районний музей. Також ми очікуємо відкриття дитячого майданчика в центрі селища. Розроблено проект реконструкції паркової зони навколо ставків та будівництва амфітеатру в центральному парку. Буде відновлено роботу світлофорів на перехресті вулиці Семашка та Центральної і біля школи № 1.

Нам є над чим працювати, аби Бородянка була гарною, комфортною, сучасною, аби у нас з’являлись нові підприємства, нові інвестори, нові європейські перспективи

Селищний голова                                            О.В.Сахарук

Читати також