Перше пленарне засідання другої сесії Бородянської селищної ради VIII скликання

by hostwx

30 грудня відбулось перше пленарне засідання другої сесії Бородянської селищної ради восьмого скликання під головуванням селищного голови Олександра Сахарука. Відкриваючи засідання, очільник громади у доповнення до порядку денного зачитав депутатське звернення щодо включення питання про затвердження Положення про старосту та кандидатур на посади старост Бородянської селищної ОТГ. 

У ході засідання депутатами затверджено передавальні акти чотирьох сільських рад, що доєднались до громади, затверджено програми Бородянської ОТГ щодо цільової підтримки первинної та вторинної ланки медицини, зокрема, щодо виділення коштів на умовах співфінансування з іншими громадами на харчування пацієнтів та оплату комунальних послуг, щодо яких поінформувала присутніх начальник фінансового управління Олена Григораш. Коментуючи її виступ, селищний голова Олександр Сахарук підкреслив, що Бородянська ОТГ буде ініціатором співфінансування послуг, що надаються в інших галузях, наприклад, Дитячою музичною школою, ДЮСШ, архівом, тощо.  

 Головним серед рішень, що підтримано більшістю депутатів цього дня, є бюджет Бородянської селищної ОТГ на 2021 рік. 

Після перерви було затверджено Положення про старосту з урахуванням змін у законодавстві, які є наразі, та кандидатури старост відповідних старостинських округів. У підсумку старостами обрано: Дружнянський старостинський округ – Анатолія Федоренка, Загальцівський – Сергія Недашківського, Качалівський – Валентину Пилипенко, Майданівський – Ніну Соломенко, Мирчанський – Тетяну Машину, Новогребельський – Вікторію Павлевську, Новозаліський – Павла Навального, Новокорогодський – Тетяну Ворону, Пилиповицький – Олену Коротку, Шибенський – Ольгу  Савенок. Коментуючи ці рішення, очільник громади Олнександр Сахарук наголосив, що їхня робота буде під прискіпливою увагою громадськості, до того ж, в умовах складної загальнодержавної ситуації на тлі всесвітньої пандемії коронавірусу і спаду світової  економіки. Олександр Сахарук також зазначив, що наразі у Верховній Раді України на розгляді проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост», у разі прийняття якого самоврядна влада внесе відповідні зміни в існуючі рішення.

У «Різному» Олександр Сахарук поінформував, що на 6 січня заплановано друге пленарне засідання другої позачергової сесії Бородянської селищної ради VIII скликання, в рамках якої новопризначені старости приймуть урочисту присягу, буде розглянуто склад виконкому та інші питання. Він закликав депутатів бути згуртованими і як свідомі громадяни працювати на результат. Уже затверджено графік роботи всіх постійних комісій ради, тож громада чекає на ефективну і конструктивну роботу свого депутатського корпусу. У своєму виступі секретар ради Георгій Єрко зробив акцент на майбутніх інвестиційних проектах, яких потребує кожен населений пункт і громада в цілому. Обласний депутат Галина Єрко акцентувала увагу на участі в проектах ЄБРР.

Читати також