Перша сесія Бородянської селищної ради VІІІ скликання

by hostwx

27 листопада відбулось пленарне засідання першої сесії Бородянської селищної ради VIII скликання. Серед почесних гостей на сесії були присутні голова Бородянської райдержадміністрації Аліна Бурдак, помічник народного депутата України Ольги Василевської-Смаглюк Максим Петльований, депутат Київської обласної ради VII скликання Сергій Федорченко, помічник депутата Київської облради VII та VIII скликання Галини Єрко Ярослав Кузьмич.

Засідання відкрив голова Бородянської ТВК Олександр Сидоренко, який оголосив, що селищним головою обрано Олександра Сахарука та зачитав список обраних депутатів Бородянської об’єднаної селищної територіальної громади. Ним також вручено голові та депутатам посвідчення і значки.

Селищний голова Олександр Сахарук зачитав присягу та звернувся до депутатів, усіх присутніх та громади зі словами вітання та подяки. Він, насамперед, подякував воїнам Збройних Сил України та медикам, які захищають мир у державі та життя кожного, а також висловив удячність територіальній виборчій комісії і виборцям, які були свідомими в своїй громадській активності. Олександр Сахарук привітав новообраних депутатів та запевнив, що думка кожного депутата буде почута і врахована, адже вони обрані людьми.

З вітальним та напутнім словом цього дня до обранців також звернулась голова райдержадміністрації Аліна Бурдак та інші почесні гості. Наприкінці першої частини пленарного засідання Олександр Сахарук подякував за сумлінну невтомну працю на благо Бородянської громади секретарю ради Таїсії Баскаковій та керуючій справами Олені Блащук. 

У роботі сесії було оголошено перерву до 3 грудня. Протягом тижня тимчасова робоча група, сформована з представників усіх партій, напрацює порядок денний засідання, склад комісій та інш.

[tribulant_slideshow gallery_id=7]

 

 

Читати також