Озеленення Бородянки

by hostwx

IMG_1457
В рамках двомісячника благостурою за ініціативою голови Бородянської селищної ради Олександра Сахарука корпорація «Укрзеленбуд» проводитить озеленення Бородянки:  вулиці Центральної (раніше – Леніна), а також в’їздів та виїздів з селища.

Роботи з озеленення розпочалися від Палацу культури ім. Т.Г. Шевченка в бік автовокзалу. Зелена огорожа насаджується вздовж тротуарної доріжки. Бородянці вже зараз можуть любуватися кущами спіреї Вангутти та спіреї Біларді на вулиці Центральній.

Окрім того, заплановано озеленення та насадження багаторічних декоративних рослин на клумбі автовокзалу, яка є візитівкою нашого селища, адже через неї проходить дорога міжнародного значення Київ-Ковель. 

28 квітня 2016 року Володимир Червоний, представник корпорації «Укрзеленбуд», на сьомій сесії Бородянської селищної ради 7 скликання відзвітував перед депутатами про розпочаті роботи, а також закликав депутатський корпус якнайшвидше погодити Єдину програму розвитку зелIMG_1456ених зон селища Бородянка відповідно до генерального плану селища.

Така програма дозволить розробити єдину концепцію озеленення селища, поєднати гармонію та красу природи з урбаністикою Бородянки.

Ідея започаткування Єдиної програми розвитку зелених зон селища Бородянка була схвально підтримана депутатами VII  каденції. Селищні обранці погодилися поширювати ідею необхідності дотримання правил благоустрою населених пунктів. Йдеться, перш за все, що ми – господарі нашого селища, повинні слідкувати за чистотою та охайністю будинків та прибудинкових територій, сприяти розвитку краси Бородянщини.

Читати також