ОСВІТА ГРОМАДИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

by hostwx
0653aa99 67e2 4487 B554 17084da6b6f1

25 травня відбулася робоча нарада керівників закладів та установ освіти Бородянської селищної ради за участі в. о.голови Бородянської  селищної  ради Георгія Єрка та начальника гуманітарного штабу Людмили Бойко.

Звертаючись до учасників зібрання, Г.Єрко окреслив  освітянам виклики перед якими стоїть громада, зокрема, проінформував про основні напрямки роботи, що реалізовуються для відбудови населених пунктів, які постраждали внаслідок бойових дій.

Також очільник громади  подякував освітянам за їх важливу та нелегку роботу в такі складні часи, а також відповів на усі запитання керівників закладів та установ освіти.

Начальник гуманітарного штабу Людмила Бойко також висловила підтримку керівникам закладів освіти та запропонувала надати допомогу працівникам, які втратили житло. Вона детально роз’яснила, як і куди звертатися потерпілим.

Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук зауважила, що працівників, які залишилися без житла, у громаді 71. Тому, звичайно,  допомогти їм необхідна.

У свою чергу директори висловили готовність надавати посильну допомогу громаді у вільний від роботи час.

Далі обговорювалися робочі питання: закінчення навчального року, видача документів про освіту випускникам, набір учнів до 1-х класів тощо.

Читати також