Олександр Сахарук відвідав Новий Корогод та Нову Греблю

by hostwx

Олександр Сахарук відвідав Новий Корогод та Нову Греблю

20 травня селищний голова Олександр Сахарук відвідав села Новий Корогод і Нова Гребля. Разом із ним до старостинських округів завітали заступник голови Ольга Михальова та начальник відділу освіти ОТГ Тетяна Кравчук. У супроводі т.в.о. старост  Тетяни Ворони та Вікторії Павлевської спільно зі селищними депутатами Людмилою Бойко та Володимиром Тонюком очільник громади оглянув навчальні заклади, де здійснюються заходи з енергоефективності. Цього року заміну вікон на енергозберігаючі здійснено в усіх кабінетах, завдяки цьому значно покращаться умови навчання. Директор Новокорогодського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів-закладу дошкільної освіти Наталія Козак також поінформувала щодо потреби в ремонті підвального приміщення, було обговорено можливість відновлення роботи теплиці.

Як і у колег, у Новогребельському закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів-закладі дошкільної освіти встановлено систему комплексної очистки води, яка отримали вищу оцінку якості від Держпродспоживслужби. В.о. директора школи Оксана Ващенко також провела керівників та депутатів кабінетами початкових класів, звернула увагу на нюанси ремонту спортивного залу та музею. По завершенню робіт, спільно з депутатами ці додаткові питання буде узагальнено.

В ході поїздки Олександром Сахаруком передано для працівників сільських ФАПів та поштових відділень набори медичних засобів, зокрема, протичумні костюми, антисептики, безконтактні градусники для температурного скринінгу. Все це зібрано волонтерами за підтримки підприємців громади під керівництвом директора ЦСПР «Довір’я» Людмили Бойко.

Читати також