Олександр Сахарук відвідав Майданівський та Загальцівський старостинські округи

by hostwx

18 лютого в рамках проведення виїзних прийомів громадян селищний голова Олександр Сахарук відвідав Майданівський та Загальцівський старостинські округи. Ці округи приєднались до Бородянської громади лише восени 2020 року.

В Майданівці на зустрічі голови з представниками громади також була присутні староста Ніна Соломенко та селищний депутат Тетяна Пільник. Звертаючись до присутніх, Олександр Сахарук підкреслив, що ставлення до всіх сіл у складі громади має бути однаковим, потрібно дбати про збереження та реконструкцію  інфраструктури, яка існує в населених пунктах, виділяти кошти на соціально важливі проекти, налагоджувати партнерські стосунки з підприємцями та підприємствами на місцях. Цього дня він завітав до школи та дитсадка, поспілкувався з медичними працівниками, освітянами та працівниками культури. На прийомі було порушено такі питання як несплата власниками земельного податку, завершення ремонту церкви та облаштування скверу в центрі Майданівки, заміна вікон у бібліотеці, ремонт зовнішнього водостоку та обрізка дерев у школі, тощо.

У Загальцях селищний голова Олександр Сахарук обговорив на місці зі старостою округу Сергієм Недашківським ряд проблемних питань життєдіяльності округу, таких як ремонтні та проектні роботи у «Загальцівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-закладі дошкільної освіти», облаштування волейбольного майданчика в Новобудській школі, облаштування скверу біля пам’ятника загиблим воїнам Другої світової війни, благоустрій стадіону та кладовища.

Читати також