Олександр Сахарук провів виїзний прийом громадян у Пилиповицькому старостинському окрузі

by hostwx

23 лютого селищний голова Олександр Сахарук провів виїзний прийом громадян у Пилиповицькому старостинському окрузі за участі старости Олени Короткої. В поїздці його супроводжувала завідувачка сектором із питань комунікацій та інформаційної політики Ірина Тюпа-Гришина. Зустріччю з громадою в Пилиповичах очільник Бородянської ОТГ завершив об’їзд усіх старостинських округів, аналогічні виїзні прийоми відбуватимуться щоквартально. На прохання жителів у майбутньому вони матимуть розширений формат – будуть присутні керівники соціальної сфери, освіти, комунальних установ.

Серед питань, порушених на прийомі, були: нагальна потреба в ремонті поштового відділення, асфальтування вулиць, чистка каналів та переобладнання системи водовідведення, облаштування освітлення спортивного майданчика зі штучним покриттям, спорудження в школі пандусу та ремонт електромережі, кронування дерев, очищення доріг від снігу, перевезення школярів автотранспортом. Найбільше обговорення було стосовно ситуації з недостатньою напругою в електромережі, громадяни скаржились, що багато років не можуть налагодити конструктивний діалог із Київобленерго, де їх не чують.

Селищний голова Олександр Сахарук на ряд проблемних питань надав роз’яснення на місці, щодо інших ним буде надано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.

Читати також