Олександр Сахарук провів виїзні прийоми громадян у Качалівському та Мирчанському старостинських округах.

by hostwx

12 лютого селищний голова Олександр Сахарук провів виїзні прийоми громадян у Качалівському та Мирчанському старостинських округах. У поїздці очільника Бородянської громади супроводжувала завідувачка сектором з питань комунікацій та інформаційної політики Ірина Тюпа-Гришина.

В Качалах прийом голови відбувся за участі старости Валентини Пилипенко та депутата Олександра Савченка. Серед питань, порушених громадянами, були: облаштування освітлення вулиць, чищення доріг, налагодження діалогу зі власником підприємства, встановлення камер відеоспостереження, благоустрій сіл. Звертаючись до присутніх, Олександр Сахарук підкреслив, що в межах громади жителі як великих, так і малих сіл повинні мати однаковий доступ до всіх важливих послуг, до медицини, освіти та культури, однакові комфортні умови для виховання та навчання дітей. Цього дня було оглянуто школу, ФАП та бібліотеку, голова завітав також до будинку культури, відмітивши роботу його керівника, ентузіаста своєї справи Людмили Костюк.

У Мирчі староста Тетяна Машина обговорила з Олександром Сахаруком ряд питань благоустрою та соціально важливих, зокрема, стосовно майбутнього облаштування меблями  відремонтованого харчоблоку школи та ФАПу, заміни застарілого освітлення в школі, реставрацію пам’ятника воїнам Другої світової війни, підкресливши значимість допомоги з вирішення усіх питань  депутата Павла Остапченка та керівника ТОВ «Агропроммаш» Євгена Заквацького. На прийомі у голови громадяни підняли питання облаштування бюветів із питною водою, додаткового рейсу до Бородянки, роботу соціальних працівників, послуги Укрпошти та інш.

Читати також