Олександр Сахарук провів виїзні прийоми громадян у Дружнянському та Новогребельському старостинських округах.

by hostwx

2 лютого селищний голова Олександр Сахарук провів виїзні прийоми громадян у Дружнянському та Новогребельському старостинських округах. У поїздці його супроводжувала завідувачка сектором із питань комунікацій та інформаційної політики Ірина Тюпа-Гришина.

У Дружні ним спільно зі старостою Анатолієм Федоренком обговорено проблематику надання соціальних послуг у зв’язку з реорганізацією управління соцзахисту райдержадміністрації, питання благоустрою, асфальтування вулиць та інше. Олександр Сахарук оглянув будівництво Центру культурно-просвітницького і спортивного обслуговування населення та психологічної реабілітації учасників АТО/ООС, відвідав школу та ФАП.

На прийомі у Новій Греблі, що відбувся за участі старости Вікторії Павлевської, громадянами порушено ряд нагальних питань, таких як благоустрій території сіл, перевезення пільгових категорій громадян автотранспортом, роздільний збір сміття, робота поштового відділення, ремонт у будинку культури. Очільник громади роз’яснив, що більшість питань або вже заплановано до вирішення, або вивчається. Щодо поштового відділення, то в понеділок має відбутися зустріч з керівництвом Центру поштового зв’язку № 4 КОД УДППЗ “Укрпошта” (смт Бородянка), на якій обговорюватиметься загальна ситуація з цим по округах Бородянської ОТГ.

Цього дня тривалою була розмова Олександра Сахарука з делегацією освітян на чолі з директором школи Оксаною Ващенко. Темами було: синергія влади та громади, забезпечення належних комфортних умов для виховання на навчання дітей у дитсадку та школі, тощо. Вирішено провести окрему зустріч селищного голови з керівниками батьківських комітетів школи.

Читати також