Оголошення про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

by hostwx

        Комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності з проведення експертної грошової оцінки  земельної ділянки на території  Бородянської селищної ради з метою продажу земельної ділянки площею 0,1454 га по вулиці  Центральна, № 345 в смт Бородянка Бучанського району Київської області для   будівництва та обслуговування будівель торгівлі проводить конкурс серед суб’єктів оціночної діяльності з проведення експертної грошової оцінки земельної  ділянки.

         Дата проведення конкурсу 25 січня 2022 року о 12:00 годині в приміщенні Бородянської селищної ради за адресою: Київська область, смт Бородянка, вул. Центральна, 331 (зал засідань).

Заяву з конкурсною документацією слід подавати особисто до виконавчого органу Бородянської селищної ради за адресою: 07801, Київська область, смт  Бородянка,  вул. Центральна, 331.

Телефон для довідок: (04577)56026 , телефон/факс (04577)56016.

          Кінцевий термін подання заяв та документів учасниками конкурсу – не пізніше ніж за  чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу.

          Основні характеристики земельної ділянки, що підлягає експертній грошовій оцінці:

Назва об’єкта: забудована земельна ділянка  площею  0,1454 га.

Земельна ділянка, розташована за адресою по вулиці  Центральна, № 345  в смт Бородянка Бучанського району Київської області

Категорія земель – землі  житлової та громадської забудови.

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

Функціональне використання- для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки    665450,80  гривень.

Мета проведення експертної грошової оцінки: визначення ринкової вартості

земельної ділянки з метою передачі у приватну власність шляхом продажу. 

 Термін виконання робіт – 15 робочих днів.

         Вимоги до претендентів для участі у конкурсі є наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, досвіду роботи суб’єкта оціночної діяльності у проведенні експертної грошової оцінки земельної ділянки, зокрема подібної земельної ділянки; переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки земельної ділянки та підписання звіту про оцінку майна, їх особистого досвіду у проведенні подібної оцінки; письмової згоди оцінювачів, яких буде залучено суб’єктом оціночної діяльності, до виконання робіт з оцінки майна.

   До участі в конкурсі можуть бути допущені суб’єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено здійснення практичної діяльності з оцінки та напрямами оцінки майна та спеціалізаціями у межах цих напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

Суб’єкти оціночної діяльності, які бажають взяти участь в оголошеному конкурсі, подають до селищної ради  на розгляд Комісії, на кожний об’єкт окремо, такі документи:

  – конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтверджуючих документів.

Усі документи та копії документів посвідчуються підписом керівника суб’єкта оціночної діяльності та скріплюються печаткою (для юридичних осіб).
До підтверджуючих документів віднесено:

– заява на участь у конкурсі;

– копія установчого документа претендента;

– копія кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

– копія свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів;

-письмові згоди оцінювачів, яких буде залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими  підписами;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи з незалежної оцінки оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним з незалежної оцінки експертної грошової оцінки земельної ділянки, у тому числі подібної оцінки).

      Згідно формування показників очікуваної найбільшої ціни надання послуг з оцінки в І півріччі 2021 року земельних ділянок-становить 3,2 тис. грн.
Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити помітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності (із зазначенням назви об’єкту)».

     Конкурсна пропозиція подається претендентом в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт, що не перевищує строк, визначений в інформації про проведення конкурсу.

                           Конкурсна комісія

Читати також