Оголошується конкурс

by hostwx


f2-2

ІНФОРМАЦІЯ

Бородянської селищної ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою визначення експертної вартості майна (нежитлового приміщення, ліфтової) по вулиці Паркова, 4 в смт. Бородянка

Інформація Бородянської селищної ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою визначення вартості майна (нежитлового приміщення, ліфтової) по вулиці Паркова, 4 в смт. Бородянка, з метою приватизації шляхом продажу комунального майна за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону. 

Назва об‘єкта оцінки: нежитлове приміщення, ліфтова

Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки:  Комунальне підприємство Бородянської селищної ради «Управління житлово-комунального підприємства»

Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Паркова,  буд. 4, смт. Бородянка, 07801

Мета проведення оцінки :приватизація шляхом продажу нерухомого майна (нежитлового приміщення, ліфтової) за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону.Телефон замовника конкурсу: (04577)51241 .

Телефакс замовника конкурсу:(04477) 51241.

Електронна адреса замовника конкурсу: info@bsr.gov.ua

 Наявність об’єктів, відомості про які містять  державну таємницю:«ні».

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190 (далі – Положення).

Замовник та особа-платник робіт з оцінки – Бородянська селищна рада (07800, смт. Бородянка, вул. Центральна, 230).

До участі у конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної оціночної діяльності з оцінки майна за напрямом  2  «Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності» та спеціалізаціями в межах цього напряму: 2.1. «Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім  прав на об’єкти  інтелектуальної власності)» та 2.2. «Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності».

Для зарахування балів згідно з Положенням будуть враховуватися кваліфікаційні  свідоцтва (кваліфікаційні документи) оцінювачів, що мають загальний стаж професійної діяльності: не менше 10 років (для оцінки цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності).

Вимоги до претендентів для участі у конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІІ Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання  містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ, ІІІ та додатках до нього. Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленою в додатках  2 – 4 до Положення формою.         

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті

Конкурсна документація приймається з дня публікації оголошення в газеті «Вперед» Бородянського району Київської області.

На конверті необхідно зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, на оцінку якого подано заяву на участь у конкурсі, та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Телефон для довідок (04577) 51241.

Конкурс відбудеться у приміщенні Бородянської селищної ради (смт. Бородянка вул. Центральна, 230)  о 15.30 через 20 днів від дня опублікування інформації в газеті.

 

Читати також