ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Стратегії розвитку Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади на період до 2025 року

by hostwx

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ

до Стратегії розвитку Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади на період до 2025 року

       Бородянська селищна рада за методологічної допомоги та експертного супроводу радника з регіонального розвитку Київського Центру розвитку місцевого самоврядування Тимошенко Тетяни Олександрівни, яка співпрацює з Програмою «U-LEAD з Європою» розробляє Стратегію розвитку Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади на період до 2025 року (далі – Стратегія). Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Бородянської громади, представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею(-ї) проекту(-ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

  1. Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  2. Термін реалізації проекту – не більше 3 років в період 2020– 2022рр.
  3. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.
  4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
  5. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток 2).

6.Проектна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Бородянської громади. (Ознайомтеся з переліком завдань Стратегії у додатку 1 до цього оголошення).

  1. Збір проектних ідей триває до 31.11.2019 рокувключно. Проектна пропозиція має бути надіслана не пізніше 23:59 год . 31.11.2019 року.

Проектні пропозиції, які будуть надіслані пізніше встановленого строку чи не відповідатимуть встановленій формі, розглядатися не будуть.

Заповнені форми надсилайте на e-mail:  [email protected] з поміткою в темі «До Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь ласка, до сектору місцевого розвитку виконавчого органу Бородянської селищної ради за тел. 5-10-07 або за адресою: смт Бородянка, вул. Нова, 1, кабінет № 4.

Дивіться приклад заповненої форми проектної ідеї наприкінці документа в додатку 3.

 


Документ Microsoft Office Word-1

Документ Microsoft Office Word-2

Документ Microsoft Office Word-3

Документ Microsoft Office Word-4

Документ Microsoft Office Word-1

Документ Microsoft Office Word-2

Документ Microsoft Office Word-3

 

Читати також