ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ТЕРМІНУ ЗБОРУ ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Стратегії розвитку Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади на період до 2025 року

by hostwx

 

ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ТЕРМІНУ ЗБОРУ ІДЕЙ ПРОЕКТІВ

до Стратегії розвитку Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади

 на період до 2025 року

Стратегія

Враховуючи низьку активність у процесі збору ідей пропозицій до проектів Стратегії розвитку Бородянської громади Бородянська селищна рада продовжує термін прийому проектних ідей до кінці 2019 року.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Бородянської громади, представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею(-ї) проекту(-ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

  1. Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  2. Термін реалізації проекту – не більше 3 років в період 2020– 2022рр.
  3. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.
  4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
  5. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток 2).

6.Проектна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Бородянської громади. (Ознайомтеся з переліком завдань Стратегії у додатку 1 до цього оголошення).

  1. Збір проектних ідей триває до 31.12.2019 рокувключно. Проектна пропозиція має бути надіслана не пізніше 23:59 год. 31.12.2019 року.

Проектні пропозиції, які будуть надіслані пізніше встановленого строку чи не відповідатимуть встановленій формі, розглядатися не будуть.

Заповнені форми надсилайте на e-mail:  [email protected] з поміткою в темі «До Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь ласка, до сектору місцевого розвитку виконавчого органу Бородянської селищної ради за тел. 5-10-07 або за адресою: смт Бородянка, вул. Нова, 1, кабінет № 4.

Дивіться приклад заповненої форми проектної ідеї наприкінці документа в додатку 3.на сайт БСР і у ФБ 04-2

на сайт БСР і у ФБ 04-3

на сайт БСР і у ФБ 04-4

на сайт БСР і у ФБ 04-5

Читати також