Оголошення про конкурс оцінювачів нерухомого майна

by hostwx

ОГОЛОШЕННЯ

        Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності  повідомляє про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення незалежної оцінки вартості об’єкта нерухомого майна комунальної власності.

Конкурс відбудеться:   17 березня 2020 року о 15:30 годині в приміщенні Бородянської селищної ради за адресою: смт Бородянка, вул. Центральна, 230 (актовий  зал). Тел. (04577)52931

Конкурсний відбір проводиться щодо об’єкта комунального майна:

Нежитлове приміщення загальною площею 18,6 кв.м., розташованого за адресою: вул. Харківська, 23-а с. Новий Корогод, Бородянського району           Київської області, 07843 

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості об’єкта оренди.

Кінцевий термін подання документів – за чотири робочих дні включно до оголошеної дати проведення конкурсу.

Строк виконання робіт -15 календарних днів.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки – 1330,00 грн.

Вимоги до оформлення конкурсної документації: у письмовому вигляді, українською мовою, прошита, пронумерована, скріплена печаткою та підписом учасника конкурсу, подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті, який реєструється у виконавчому комітеті  Бородянської селищної ради.

 До підтвердних документів належить:

– заява про  участь  у  конкурсі  з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою   Положенням формою;

–   копія установчого  документу учасника;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють  у   штатному  складі  і  яких  буде  залучено  до проведення оцінки та підписання  звіту  про  оцінку  майна;

–   письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено до проведення   робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми   особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів у разі залучення; 

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту  Фондом Держмайна України;

– інформація про учасника щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним,  з незалежної оцінки (довільної форми).

Конкурсна пропозиція подається в запечатаному конверті і має містити:

1) пропозицію щодо ціни виконання робіт;

2) калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт;

3) строк виконання робіт (у календарних днях).  

Вимоги до учасників конкурсу:

  • До участі у конкурсі допускаються претенденти, які діють  на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності  з оцінки майна за напрямом І «Оцінка об’єктів у матеріальній формі» та спеціалізацією в межах цього напряму 1.1 «Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості) у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них».

–    Для зарахування балів згідно з Положенням будуть враховуватися кваліфікаційні свідоцтва (кваліфікаційні документи) оцінювачів, що мають загальний стаж професійної діяльності: не менше 3 років (для оцінки нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них.

–     Наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта майна, що  підтверджуються чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів відповідно до наказу ФДМУ від 10.06.2013 року №796.

–     Наявність досвіду суб’єкта оціночної  діяльності  у  проведенні  оцінки подібного об’єкта оцінки. 

–     Наявність оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки та підписання  звіту про  оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна.

–     Наявність письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено до виконання робіт з оцінки майна.

Конкурсна комісія з відбору
суб’єктів оціночної діяльності

Читати також