Оголошення

by hostwx

маршрутки

До відома мешканців смт Бородянка!

Шановні жителі територіальної громади, Бородянська селищна рада обізнана питанням щодо підвищення з 31.01.2017 року тарифів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на приміському маршруті “Бородянка – Академмістечко” – “Академмістечко – Бородянка” з 25 гривень до 30 гривень.

Зазначаємо, що відповідно до Закону України “Про автомобільний транспорт” Бородянська селищна рада не проводить конкурси на приміських та міжміських маршрутах, не укладає договори з переможцями і тому не може й впливати на цінову політику.

Беручи до уваги чисельні заяви, скарги, звернення мешканців смт Бородянка, повідомляємо Вам, що Бородянською селищною радою направлені відповідні листи до Розенка П. В. віце-прем’єр-міністра України, народних депутатів Москаленка Я. М. та Черненка О. М., голови Київської обласної державної адміністрації Горгана О. Л., голови Бородянської районної державної адміністрації Янкового О. Г., голови Бородянської районної ради Єрка Г. М. щодо особистого втручання високопосадовців у вирішення даного питання і не допущення підняття тарифів на приміському маршруті “Бородянка – Академмістечко” – “Академмістечко – Бородянка”.

Читати також