Новини служби у справах дітей

by hostwx

12 липня працівниками служби у справах дітей 4 малолітні дитини, які залишились без батьківського піклування та проживали в антисанітарних умовах у с. Качали, влаштовано до Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Отчий дім». На жаль, батьки цих дітей ухилялись від виконання своїх обов’язків та зловживали спиртними напоями, в зв’язку з чим відносно них порушено питання щодо позбавлення їх батьківських прав.

          13 липня 5 дітей, які перебувають на обліку як такі, що опинились у  скрутних життєвих обставинах, направлено на відпочинок до дитячого позаміського закладу ТОВ «КО «Перлина Чорномор’я»  (Одеська область).

          13 липня рішенням виконкому селищної ради затверджено протокол від 06.07.2021 № 1 комісії з використання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та визначення дітей, яким буде призначено грошову компенсацію, вищевказану документацію направлено до Київської обласної державної адміністрації.

Протягом тижня службою у справах дітей видано 2 посвідчення батькам багатодітних родин та подовжено термін дії таких посвідчень 3 родинам; дітям з багатодітних сімей надано 4 посвідчення, подовжено посвідчення – 9 дітям.

Читати також