13
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/347584635_1443387119743635_8133686340792678190_n-300x225.jpg)
За інформацією начальника відділу освіти Бородянської селищної ради Наталії Новікової за червень:
Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні завершено ремонтні роботи в укриттях Пилиповицької гімназії, Дружнянського ЗДО «Струмочок»; розпочато ремонт укриття в Майданівській гімназії;
Підписано договір про проведення будівельно-ремонтних робіт в укритті Бородянського академічного ліцею, що дасть змогу відновити очне навчання для учнів усіх класів цього закладу. Роботи розпочато та мають завершитися до 31 серпня 2023 року;
Розпочато демонтажні роботи з капітального ремонту Загальцівського ліцею;
Підписано договір про співпрацю з “SEPARATE SUBDIVISION GLOBAL EMERGENCY RELIEF, RECOVERY & RECONSTRUCTION IN UKRAINE” щодо ремонту укриття в Бородянському ЗДО “БУРАТІНО”. Орієнтовний термін завершення робіт – листопад 2023 року;
БФ «Світлий» та ТОВ «ПАРТНЕР КРІЕЙТ» завершено ремонтні роботи в Шибенській філії.
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/347584635_1443387119743635_8133686340792678190_n-300x225.jpg)
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/347399215_1443387333076947_4982204767981362774_n-300x169.jpg)
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/347550817_1443387316410282_381395148135166661_n-300x169.jpg)
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/347561426_1443387073076973_4259212891904502408_n-270x300.jpg)
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/347566779_1443387246410289_7102952315131273868_n-169x300.jpg)
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/347583375_1443387236410290_5959915893175969934_n-169x300.jpg)