Навчально-практичний інтенсив для жінок-підприємиць

by hostwx

Навчально-практичний інтенсив для жінок-підприємиць

Громадська організація “Ми є Жінки” запрошує жінок-підприємиць взяти участь у проєкті “WE ARE – екосистема взаємної підтримки для розвитку жіночого підприємництва”. Проєкт спрямовано на експертну та консультаційну підтримку жіночих бізнесів, що стикнулися з негативними наслідками пандемії і карантинних заходів, пов’язаних з COVID-19. Учасниці зможуть опанувати нові знання та навички, щоб укріпити стійкість свого бізнесу та підвищити його спроможність залишатися прибутковими навіть в кризу.

Це буде досягнуто шляхом реалізації 1-місячного інтенсиву для жінок-підприємиць: буде проведено 10 зумінарів (тривалістю 2 години кожен) та 10 брейнштормінгів (кожен з них буде присвячено окремому виклику, з якими найчастіше стикаються жіночі бізнеси під час кризи). Скориставшись цими можливостями, учасниці зможуть розробити плани по виведенню своїх бізнесів з кризи та отримати практичні рекомендації по впровадженню цих планів в життя.

Програму інтенсиву можна переглянути тут: https://bitly.su/hK3Pmcj2.

Хто може взяти участь у проєкті: жінки, які мають власний бізнес, відчувають негативні наслідки пандемії на свій бізнес і хотіли б розробити план виведення свого бізнесу з кризи шляхом виходу на нові ринки та/або виведення бізнесу в онлайн. Географія: вся Україна (підконтрольні уряду території).

Запрошуємо заповнити заявку на участь за посиланням: https://forms.gle/utPbAMrm8xvAN3t3A.

Відбір учасниць здійснюється на конкурсній основі. Критерії оцінки аплікаційних форм: вмотивованість взяти участь у проєкті; чітке бачення учасницею проблем свого бізнесу та переваг, які їй може надати участь у проєкті; спроможність взяти участь у всіх 10 зумінарах і як мінімум 3 брейнштормінгах; спроможність і бажання втілити на практиці нові знання, інсайти і навички, отримані під час участі у проєкті.

Дедлайн для заповнення заявки: 10 серпня 2020 р (о 23:59). Про результати конкурсного відбору буде повідомлено 13 серпня 2020 р. всім учасницям на їх електронну скриньку.

Проєкт реалізується завдяки підтримці в рамках конкурсу грантів швидкого реагування для жіночих організацій, спрямованого на просування економічних можливостей для жінок в умовах негативного впливу COVID-19, що впроваджується «Українським Жіночим Фондом» за підтримки Європейського Союзу.

Читати також