Нарада зі старостами

by hostwx

16 листопада селищний голова Олександр Сахарук провів робочу нараду зі старостами округів громади. На нараді також були присутні секретар ради Георгій Єрко, керуюча справами (секретар) виконкому Юлія Самсонова, начальник фінансового управління Олена Григораш, начальник юридичного відділу Сергій Демченко, директор КП БСР «Бородянкатеплопостачання» Сергій Кулик, начальниця Бородянської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Юлія Титенко, начальник Бородянського відділу Держпродспоживслужби в Київській області Іван Петрашевич.

В ході засідання обговорено питання співфінансування Бородянської ЦРЛ Немішаївською та Пісківською громадами, збільшення вартості електроенергії для бюджетних та комунальних підприємств громади, благоустрій сіл громади, тощо.

Окремо Олександр Сахарук зупинився на питанні належної сплати підприємствами, підприємцями та громадянами податків та орендної плати. Він, зокрема, зазначив, що найбільше це стосується невеликих ФОПів та фізичних осіб, які недоплачують податки в бюджет Бородянської громади, бо зареєстровані де-інде або приховують кількість працюючих найманих робітників. Очільник громади водночас підкреслив, що насамперед потрібно налагоджувати на місцях партнерські стосунки, бізнес має розуміти, що соціальна співпраця з громадою базується на прозорості, довірі та взаєморозумінні.

Читати також